رگلاژ پنجره الومینیومی

نحوه رگلاژ پنجره الومینیومی

رگلاژ پنجره الومینیومی خدماتی است که توسط متخصصان تیم هیراد در مناطق ۲۲ گانه تهران و تمامی نواحی کرج در ۲۴ ساعته شبانه روز انجام می شود، در رگلاژ پنجره الومینیومی ابزار در کنار تخصص تعمیرکار لازمه موفقیت در نتیجه نهایی است.

رگلاژ پنجره الومینیومی یک ساز و کار کاملا مهندسی و بر پایه محاسبات و تحلیل پارامترهای مختلف بر  اساس عملکرد قطعات است و یک نیروی فنی ماهر باید به خوبی با تک تک بخش های درب و پنجره الومینیوم اشنا بوده و ایرادات و مشکلات هر قسمت را به خوبی بشناسد.

رگلاژ پنجره الومینیومی در اصطلاح تولیدکنندگان به عنوان پیچیده ترین بخش خدمات تعمیرات شناخته می شود و دلیل ان سیستم تنظیم ان است که با به کارگیری اچار آلن تا استفاده از ابزار آلات مخصوص قابل رفع ایراد هستند.

فلز الومینیوم به دلیل داشتن خواص بی نظیر مانند استحکام بالا در مقابل وزن ، جوش پذیری و قابلیت شکل پذیری مناسب و همچنین مقاومت بالا در برابر خوردگی و ماندگاری طولانی در شرایط اب و هوایی مختلف در صنایع مختلف از جمله تولید درب و پنجره دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد.

در بحث رگلاژ پنجره الومینیومی مواردی وجود دارد که باعث تفاوت عمده ان با رگلاژ پنجره یو پی وی سی شده است که در این بخش نکاتی را به صورت خلاصه بیان می کنیم.

رگلاژ پنجره الومینیومی

همان طور که در بخش مقایسه پنجره های الومینیومی و پنجره های یو پی وی سی مفصل صحبت کردیم ، پنجره از جنس الومینیوم دارای مزایای بی نظیری است که باعث رشد استفاده از ان در ساختمان ها شده است ، اما همانند پنجره های یو پی وی سی پس از مدتی استفاده دچار ایرادهایی می شوند که نیاز به رگلاژ و تعمیر پیدا می کنند.

معمولا ساختار پنجره های الومینیومی به گونه ای است که قابل تعمیر و رگلاژ می باشند و با استفاده از ابزار مخصوص و همچنین اچار الن برای تنظیم یراق الات و زاماک ، عملیات تعمیرات انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است که پنجره های الومینیومی در بحث رگلاژ دارای پیچیدگی های منحصر به فردی هستند که نیاز به  تخصص و تجربه بالایی دارد، زیرا یراق الاتی که در این نوع پنجره ها به کار می رود دارای مهندسی خاص بوده و برای تنظیم دقیق ان باید پارامترهایی را رعایت کرد تا از ایرادات بعدی ان جلوگیری کرد.

رگلاژ پنجره الومینیومی در تهران

در رگلاژ پنجره الومینیومی اچار الن کاربرد زیادی دارد و معمولا پس از زیر شیشه مخصوص و اندازه گیری لولا ها و جابه جایی در صورت لزوم ، الن بیشترین استفاده را در رگلاژ و تعمیرات دارد.

توصیه ما به شما عزیزان در بحث رگلاژ پنجره الومینیومی تماس با افراد خبره و با تجربه می باشد زیرا علاوه بر افزایش کارایی بعد از تعمیرات ، همه چیز را برای استفاده بهتر شما از پنجره الومینیومی محیا می کند.

نقش خاصیت فلز الومینیوم در رگلاژ و تنظیم

از لحاظ ارزش و میزان کاربرد میتوان الومینیوم را بعد از آهن قرار داد و به دلیل نرم و سبک بودن به سادگی شکل گرفته و طرح های مختلف را به وجود می اورد اما در بحث رگلاژ و تنظیم پنجره الومینیوم این خاصیت مشکل ساز است زیرا تعمیرکار باید دقت کند که در هنگام اجرای هدف خود باعث اسیب به پروفیل نشود.

پیچیدگی یراق آلات این نوع درب و پنجره اساسا به دلیل کاربرد منحصر به فرد است که برای این نوع محصول پیش بینی شده و در شناسنامه کارکردی ان به این مسئله اشاره شده است که اسپانیولت و دیگر یراق از هوشمندی بالاتری نسبت به UPVC بهره میبرند.

اما در شیشه این دو محصول مورد نظر هیچ تفاوتی وجود ندارد و برای رگلاژ پنجره الومینیومی از زیر شیشه هایی استفاده می شود که در نوع پی وی سی به کار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید