توری پلیسه

طول عمر توری پلیسه

توری پلیسه به دلیل ساختار ویژه ای که دارد به راحتی پاره نمی شود و در مقابل نور خورشید مقام است و چهارچوب توری پلیسه از جنس الومینیوم است که طول عمر بالایی دارد.
علت طول عمر بالای توری پلیسه را می توان از چند جهت بررسی کرد که مهمترین ان جنس خود توری است که به دلیل موادی که در ان به کار رفته است در مقابل تغییرات اب و هوا مقاوم بوده و اشعات نور به سادگی در ان نفوذ نمی کند.
همان طور که پنجره های دوجداره upvc دارای طول عمر بالای سی سال هستند، توری پلیسه نیز که نشعت گرفته از مواد پنجره دوجداره upvc است در مقابل هر نوع اسیبی مقاوم است و با توجه به انعطاف پذیری بالای این نوع توری ها در مقابل کشش نیز استحکام خوبی دارند.
یک دیدگاه اشتباه که در بین برخی افراد وجود دارد بحث کاهش دید در توری پلیسه ای است که احساس می کنم با نصب توری پلیسه بر روی درب و پنجره دوجداره ممکن است نور داخل کاهش پیدا کند و بیرون ساختمان نیز قابل مشاهده باشد اما باید بدانید که توری پلیسه تا ۹۰ در صد دید را حفظ می کند و به راحتی باز و بسته می شود.
البته باز و بسته کردن توری پلیسه باید به خوبی و ارامی انجام شود تا ریلی که به کار رفته است دچار مشکل نشود و تا سالیان طولانی کارکرد داشته باشد.

ابهامات موجود در طول عمر توری پنجره upvc

این حق را می دهیم که ابهامات زیادی در مورد توری پلیسه وجود داشته باشد و هر چقدر مقاله در این مورد نوشته شود باز هم جا برای مقالات بیشتر وجود دارد، برای مثال در مورد نصب توری سوالات زیادی وجود دارد که مشتری خریدار فکر می کند که با سوراخ شدن پروفیل پنجره ممکن است اب به داخل نفوذ کند یا اینکه توری پلیسه پنجره upvc در کجای پنجره دوجداره نصب می شود و نحوه نصب به چه شکل است.
به طور کلی توری پلیسه پنجره upvc بهترین در نوع خود است و این را ما نمی گوییم بلکه استاندارهای موجود بیانگر این موضوع است.

البته ناگفته نماند که در بازار امروز، توری در جنس ها و کیفیت های متنوع عرضه می شود. دلیل این موضوع تقاضای بالایی بود که در حدود پنج سال گذشته رخ داده است و بسیاری از تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره دوجداره را مجاب به تولید این محصول کرده است.

قیمت های زیادی نیز برای توری در اعلام می شود که دلیل بر مواد اولیه متفاوتی است که در ساخت ان استفاده شده است، به طور کلی توری پلیسه که توسط تیم ما ارائه می شود تا سال ها ماندگاری دارد که حتی ریل ان نیز با استانداردهای روز و تست های کنترل کیفیت تولید و عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید