در این مقاله قصد داریم تا مزایا و طریقه نصب و همچنین نحوه قیمت گذاری توری پنجره upvc و الومینیوم را مورد بررسی قرار دهیم و نکاتی را در این باب ذکر کنیم:

در مطالب قبل در مورد مزایای درب و پنجره های دوجداره upvc و الومینیوم مفصل بحث کردیم اما یکی از مسائلی که دانستن ان اهمیت فراوانی دارد موضوع توری هایی است که بر روی درب و پنجره های دوجداره نصب می شود و مختص این نوع درب و پنجره ها هستند.

در بحث مزایای توری می توانیم چند مورد را نام ببریم از جمله جلوگیری  از ورود حشرات موزی و همچنین کنترل ورود الاینده ها به داخل محیط  و ده ها موارد دیگر.

توری پنجره upvc و الومینیوم در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد از جمله توری پلیسه ای و توری مگنتیک که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و دلیل ان جنس عالی و قابلیت شست وشوی اسان است.

توری پنجره upvc

در بسیاری از موارد افراد سوال می پرسند که تفاوت این توری ها با توری های معمولی چیست؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت تان عرض کنیم که تفاوت اصلی این نوع توری ها در مواد سازنده  و همچنین راحتی در نصب و ماندگاری ان و راحتی استفاده می باشد.

جنس توری هایی که بر روی درب و پنجره دوجداره نصب می شوند از یو پی وی سی است و چهارچوب ان نیز از الومینیوم ساخته می شود و باعث زیبایی بی نظیر محیط و نمای بیرون پنجره ها می شود.

قیمت توری پنجره upvc و الومینیوم با توجه به ساختار و مزایای بی نظیر ان مناسب بوده و خانواده ها می توانند با یک بار هزینه و خرید این محصول تا چندسال از وجود حشرات در منزل خود خلاص شوند.

توری پلیسه ای بیشترین بازار را به خود اختصاص داده و از نظر قیمت نیز در سطح بالاتری نسبت به انواع دیگر دارد البته لازم به ذکر است که توری پلیسه ای دارای مزایای بیشتری می باشد و پیشنهاد ما نیز استفاده از توری پلیسه ای است.

قیمت توری پنجره یوپی وی سی ( upvc ) و الومینیوم به صورت متراژ محاسبه شده و هزینه ای نیز بایت نصب توری به قیمت کل اضافه میشود.

توری هایی که توسط تیم کاری ما به فروش می رسد دارای قیمت مناسب و استاندارهای لازم بوده و دارای ضمانت می باشند و نصب ان نیز با دقت بالا  توسط افراد متخصص انجام می شود.