بعد از اینکه بشر به فکر بر طرف کردن نیاز خود در زمینه حشرات موزی در ساختمان ها نمود، توری های مختلفی با شکل ها و ساختارهای متفاوتی وارد بازار شدند که هر یک مزایای منحصر به فرد خود را داشتند.
بعد از تعیین استاندارهای مشخص و مهندسی ، یک نوع توری تحت عنوان پلیسه ای کشویی در سطح بالایی قرار گرفت وطراحی و عرضه شد که چند مورد از مزایای این توری درب و پنجره دوجداره را ذکر می کنیم.
توری پلیسه دارای مزایای فراوانی است ، اما چند مورد ان کاملا شاخص بوده و باعث شده در رقابت با طرح های دیگر توری پنجره یو پی وی سی پیشتاز باشد و ۸۰ درصد بازارهای مصرف را برای خود کند.
نحوه نصب توری پلیسه به گونه ای است که به هیچ وجه مزاحمتی برای درب و پنجره دوجداره ندارد و زیبایی محیطی را نیز افزایش می دهد.
نحوه باز و بسته کردن توری پلیسه ای نیز یکی دیگر از مزایای بی نظیر ان است ، به گونه ای که در صورت استفاده ، باز شده و قفل می شود و در فصل زمستان نیز کاملا بسته شده و نمایان نمی باشد.
دید بالای توری فایبر گلاس سبب شده است که در حالت بسته تا ۹۰ درصد دید را نسبت به محیط خارجی حفظ  کند و به دلیل ساختار ویژه ای که دارد به راحتی پاره نشود و قابل شستشو باشد.
قیمت مناسب توری پلیسه ای نیز قابل توجه است و با وجود قطعات زیادی که برای تولید ان به کار رفته است بسیار سبک بوده و قطعات ان قابل تعمیر و تعویض می باشد.
جالب است بدانید که توری پلیسه ای مانع رگلاژ درب و پنجره upvc نمی شود و در صورت نیاز به راحتی از روی درب یا پنجره باز شده و تعمیرکار عملیات تعمیرات را انجام می دهد.
تولید توری پلیسه ای پنجره upvc یک صنعت نو پا در کشور عزیزمان است و نیازمند تبلیغات موثر و شناساندن این ابزار بی نظیر می باشد، زیرا اکثر افراد از وجود این محصول بی اطلاع هستند و تیم کاری ما نیز قصد دارد تا با تولید محتواهای استاندارد به رشد جایگاه این محصول کمک کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *