تعویض پنجره قدیمی با دوجداره upvc

یکی از مزایای اصلی درب و پنجره upvc و دوجداره، امکان نصب آن بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره قدیمی، تک جداره یا دو جداره آهنی و یا آلومینیومی است.امروزه تعویض درب و پنجره به یکی از معضل ترین کابوس های خانواده ها تبدیل شده ،دلیل آن هم واضح است.

بخاطر تصور اشتباه از عواملی چون  تخریب دیوارهای منازل، بنایی طولانی مدت، گچ بری،رنگ امیزی و هزینه های سرسام اور تعویض درب و پنجره است که آن ها را قانع میکند از همان درب و پنجره های قدیمی با کمترین کیفیت و کارایی مطلوب استفاده کنند که مضرات بی شماری دارد و مهمترین آن افزایش هدر رفت انرژی و در پیرو آن افزایش هزینه اقتصادی می باشد. اما راه حل این موضوع در دستان ماست و آن هم تعویض بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی است.

تعویض پنجره قدیمی

تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی با upvc

امتیازی که گروه کاری هیراد نسبت به رقبای خود در طی سالیان دراز کسب کرده، بی شک در تضمین تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی بدون تخریب و حتی کوچکترین خرابی است. در روند انجام کار اگر ساختمان در حال نوسازی و تعمیر باشد پیشنهاد ویژه ما استفاده از خدمات تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی با upvc است وبهتر است که فریم آهنی قدیمی از داخل دیوار خارج شده و پنجره استاندارد ساختمانی نصب گردد تا از فواید بی نظیر درب و پنجره دوجداره برخوردار شده و از زندگی ماشینی دوری کنید.

اما اگر منزل شما نیاز به تعمیر ندارد و انجام بنایی از وقت و حوصله شما دور است، پیشنهاد ما انجام کار تعویض بدون خرابی و بنایی است تا هزینه اضافی برای خانواده ها به بار نیاورد. برای تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی تنها کافی است فریم های درب و پنجره های قدیمی در چارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی ان ها جدا شود تا درب و پنجره یو پی وی سی بنا بر سلیقه شما و مشاوره هیراد برای پوشاندن فریم قبلی ساخته شده و به وسیله تعمیرکاران متخصص ما تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره دوجداره بدون تخریب به بهترین نحو صورت گیرد.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

به طور کلی استفاده از پروفیل های بازسازی در پنجره های آهنی و قدیمی نیاز به تخریب نداشته و به راحتی روی فرم پنجره آهنی و یا الومینیومی سوار شده و نمای پنجره را تحت پوشش قرار می دهد و هم چنین درب و پنجره  یو پی وی سی به راحتی عایق شده و در زمان کوتاه و سهولت عملیات نصب انجام می شود. در بیشتر موارد در تعویض پنجره قدیمی از پروفیل با لبه ال شکل استفاده میشود که خود علاوه بر عایق بودن بیشتر ، فریم پنجره قبلی (قدیمی) را نیز تحت پوشش قرار میدهد و باعث زیبایی و عدم دیده شدن پنجره های قبلی میشود.

تعویض درب و پنجره قدیمی

لزوم تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره upvc

 • جلوگیری از هدر رفت گرما و سرما
 • زیبایی و تنوع در رنگ
 • عایق صوتی
 • کاهش هزینه های اقتصادی و انرژی
 • افزایش طول عمر درب و پنجره
 • تعویض شیشه قدیمی پنجره دوجداره برای افزایش کارایی در مصرف انرژی
 • تنوع در انتخاب درب و پنجره و یراق آلات
 • مقاومت در برابر نفوذ آب باران
 • عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش اشعه خورشید
 • غیر قابل اشتعال در آتش سوزیها و دوام و استحکام بالا
 • وزن کم،قابلیت بازیافت،سهولت در نظافت و سرعت در نصب

تعویض پنجره های قدیمی و جای گزینی پنجره های جدید با سرعت بسیار بالا حتی کمتر از چند ساعت انجام میشود و هیچ گونه خرابی ساختمان را در پی ندارد و باید توجه کرد که اگر چند واحد ساختمانی در یک مجتمع  با هم در طرح تعویض شرکت کنند روند کار هر واحد سریع تر انجام میشود و در کنار به دست آمدن نمای زیبا ساختمان، مزایای فراوان پنجره دوجداره به خانه شما قدم می گذارد و از سر و صدای کوچه و خیابان و ورود گرد و خاک و قبوض برق و گاز با ارقام سنگین و دمای خانه نامطلوب خبری نخواهد بود.

پس از تعویض درب و پنجره ها می توان به جرات می توان گفت میزان  صرفه جویی در انرژی تا ۴۵ درصد افزایش می یابد.

نحوه تعویض پنجره های قدیمی

به طورکلی تعویض پنجره قدیمی به راحتی انجام می شود و ساده ترین عملیات ساختمانی می باشد،برای تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره upvc و الومینیوم احتیاج به مصالح ساختمانی نبوده و درب و پنجره به وسیله پیچ و فوم های مخصوص روی فریم درب و پنجره قدیمی نصب میشود. به این ترتیب که درب و پنجره هاي قدیمی با فرز بریده شده و درب و پنجره هاي دوجداره upvc و الومینیوم بوسيله پيچ هاي مخصوص بر روي فریم (قاب) درب و پنجره هاي قبلي نصب مي گردد و توسط  فوم و چسب مخصوص درزگیری می شود.

در تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب ، لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دورتا دور پنجره یا به عبارتی فریم محیطی پنجره که در دیوار فرو رفته باقی می ماند و پنجره دوجداره یو پی وی سی یا الومینیومی به فریم محیطی باقی مانده پیچ می شود.

به دلیل استفاده از پروفیل های مخصوص تعویضی (پروفیل بازسازی) معمولا قسمت کمتری از فریم محیطی بعد از نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی یا الومینیومی دیده می شود. اگر سطح مقطع پروفیل محیطی که از پنجره قدیمی باقی می ماند کمتر از حد مجاز(۶سانت) باشد یا باید از پروفیل های بازسازی استفاده کرد.

یا با آهنگری و آنکشی سطح مقطع ۶ سانت را بوجود آورد. البته استفاده از پروفیل های بازسازی در صورت نصب و ساخت صحیح توصیه می شود زیرا علاوه بر کارایی بهتر موجب زیبایی محیط پنجره می شود.

پارامترهایی که در قیمت تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب در رده های بالاتری قرار دارند می توان از جنس پروفیل ، یراق الات ، ابعاد پنجره اهنی و قدیمی ، شیشه دوجداره و سلایق کارفرما نام برد.

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

درب و پنجره های قدیمی که در گذشته استفاده میشد دارای ایرادات و معایب فراوانی بودند که موجب میشد تا علاوه بر عایق نبودن ساختمان ها،چهره زشت و ناپسندی در نمای داخلی و خارجی محیط ایجاد شود.

عایق بندی ساختمان ها امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و نقش درب و پنجره های دوجداره upvc و الومینیوم در این زمینه بسیار پر رنگ و کاربردی است به گونه ای که تعویض پنجره قدیمی با یو پی وی سی کاملا در بین اقشار مختلف جامعه احساس میشود زیرا ورود سرما در فصل زمستان و همچنین ورود گرما و ریزگردها و الودگی ها در روزهای مختلف سال در کلان شهرها باعث ایجاد مشکلات زیادی میشود.

تعویض پنجره قدیمی در تهران

علت عایق نبودن پنجره های قدیمی دلایل فراوانی دارد که پنجره های دوجداره کاملا این معایب را پوشش داده و بعد از تعویض پنجره قدیمی با upvc خواهید دید که چگونه دمای محیط تنظیم شده و از ورود سرما در زمستان و گرما در تابستان جلوگیری خواهد شد و علاوه بر کاهش هزینه های مصرف انرژی از مزایای بی نظیر درب و پنجره های upvc و الومینیوم بهره مند خواهید شد.

اقداماتی که باید قبل از تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب انجام دهید:

تعویض پنجره های قدیمی در کشور ما جایگاه مناسبی پیدا کرده است و با توجه به اهمیت انرژی و اقتصاد خانوارها در عصر امروز این امر روند رو به رشدی را دنبال می کند.

برای تعویض پنجره قدیمی ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع پنجره ای را قرار است جایگزین پنجره های قدیمی خود کنید برای مثال پنجره های یو پی وی سی مد نظر شماست یا پنجره های دوجداره الومینیومی.

تعویض پنجره قدیمی با upvc و یا الومینیوم تفاوت زیادی در روند کار ندارد و این فقط سلیقه شماست که مقدم بر کار است.

قدم بعدی در بحث تعویض پنجره های قدیمی انتخاب پروفیل مورد نظر است و نیاز به اگاهی شما از این موضوع دارد که ما در بخش مقالات به این ابهامات به صورت تحلیلی پاسخ داده ایم.

اندازه گیری ابعاد درب و پنجره تعویضی برای استعلام قیمت حدودی نیاز است وشما می توانید این اندازه گیری را قبل از تماس انجام دهید تا ما بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم فقط دقت کنید که برای اندازه گیری فریم اهنی دور درب و پنجره را در نظر نگیرید زیرا قرار نیست این بخش از دیوار جدا شود و پروفیل بازسازی به گونه ای طراحی شده است که در این فریم قاب شده و بعد از پیچ شدن اصولی عایق بندی و درزگیری می شود.

نمونه کار تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره

بعد از استعلام قیمت و توافق بین کارفرما و تیم کاری ما ، نصاب پنجره دوجداره در محل حاضر شده و ابعاد دقیق را گرفته و به تولیدی طرف قراداد تیم کاری هیراد اعلام کرده و عملیات تولید انجام میشود.

از  کارفرما انتظار می رود تا محیط را برای تعویض پنجره قدیمی اماده کند البته تنها با خلوت کردن اطراف پنجره تعویضی همه چیز محیا میشود و بقیه موارد از برش پنجره اهنی تا نصب و عایق بندی به عهده تیم کاری ما می باشد.

تعویض پنجره قدیمی یک امر حیاتی است و تمامی افراد به اهمیت این موضوع پی برده اند با توجه به اینکه تعویض پنجره بدون تخریب انجام میشود برای بهره مندی از مزایای بی نظیر پنجره های دوجداره بهتر است این عملیات را انجام دهید.

برای تعویض درب و پنجره و حضور در محل سکونت یا اداره شما و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

چرا تعویض پنجره قدیمی با دوجداره ضروری است؟

ضرورت زمانی معنا پیدا می کند که با جای گزینی یک وسیله، مزایای زیادی حاصل می شود، در بحث تعویض پنجره قدیمی که یک دهه است رواج پیدا کرده است، بسیاری از معضلات پیش روی شما برطرف خواهد شد.

تصور کنید که در فصل بارش قرار دارید و پنجره های اهنی یا الومینیومی قدیمی بر روی ساختمان شما نصب است، بدون شک این نوع درب یا پنجره قادر به جلوگیری از نفوذ اب باران نخواهد بود، حال تصور کنید در فصل زمستان هستید و سرمای بیرون به راحتی وارد منازل شما می شود و هر چه شعله گاز را بالا می برید هیچ اثری مشاهده نمی کنید.

اگر بخواهیم معایب پنجره های اهنی یا الومینیوم قدیمی را نام ببریم به بیش از ده مورد می رسد و هزینه های زیادی که بر اثر هدر رفت انرژی ایجاد می کند بسیار زیاد است، اما راه حل پیش روی شما به مراتب صرفه اقتصادی بیشتری دارد. شما می توانید در یک روز کاری پنجره های قدیمی را با پنجره upvc تعویض کرده و به تمامی مشکلات پایان دهید.

یکی از مهمترین مزایای پنجره های دوجداره که به شدت در شهرها کارساز است؛ بحث عایق صوتی می باشد، که می تواند تا بالای نود درصد از نفوذ الاینده های صوتی و محیطی جلوگیری کند و به دلیل شیشه های دوجداره مجهز به گاز آرگون و ساختار ویژه پروفیل های یو پی وی سی این امکان وجود دارد که اسایش مطلق را برای شما به ارمغان آورد.

نحوه تعویض پنجره قدیمی و اهنی با upvc

بسیاری از مردم تصور دارند که کار تعویض درب و پنجره اهنی و قدیمی ممکن است زمان زیادی را از انها بگیرد، یا هزینه های بالایی را به انها تحمیل کند، در حالی که مکانیزم عملکردی به گونه ای طراحی شده است که تنها یک روز از زندگی را شما درگیر خواهد کرد و به دلیل پروفیل های ویژه بازسازی تقریبا هیچ خرابی نیز به بار نخواهد اورد.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره وینتک

یکی از پرکاربردترین پروفیل های حال حاضر در جامعه ایرانی بدون شک وینتک می باشد. به دلیل قیمت مناسب و طول عمر بالای ۳۰ سال در کنار سبک بودن و مزایای بی شمار در طرح ها و کانال بندی های متنوع در اختیار تولیدی های معتبر قرار گرفته و پس از برش و جوش و سوار شدن یراق الات، بر روی ساختمان برای نصب عرضه می شود.

از زمان اوج گیری بحث تعویض پنجره قدیمی در اواخر دهه هشتاد، شرکت وینتک نیز با طراحی و معرفی پروفیل های بازسازی، گام در این عرصه گذاشت و امروزه یکی از گزینه های کارشناسان برای جای گزینی پنجره های اهنی، این نوع پروفیل می باشد.

این برند معتبر با شعار تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی با دوجداره با کمترین تخریب در این حوزه پر تقاضا با قدرت می درخشد، و با به صرفه ترین و مناسب ترین قیمت ها در بازار هدف حضور فعال دارد.

از مزایای تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره وینتک به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • کاهش بالای الودگی های صوتی و عایق حرارتی مناسب برای فصول مختلف
 • عایق کاربردی در مقابل ریزگردها و الاینده های موجود در هوا و جلوگیری از نفوذ اب باران
 • عدم نیاز به رنگ کاری به دلیل تنوع طرح و رنگ بر اساس سلیقه و دیزاین منازل
 • طول عمر بالا و دوام و مقاومت قابل قبول در مقابل ضربه و اتش سوزی در کنار قابلیت بازیافت پس از فرسودگی
 • قابلیت های ویژه نصب انواع یراق الات تک حالت و دو حالته
 • امکان نصب توری های پلیسه در کوتاه ترین زمان و مزایای بی نظیر

نکات تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره ویستابست

به جرات می توان گفت که پروفیل ویستابست یکی از استانداردترین پنجره های موجود در بازار ایران است که با عرضه و تولید پروفیل هایی با ۴۳ قالب متنوع در طرح های سه محفظه ای و پنج محفظه ای توانسته است در دو طرح لمینت و سفید به یکی از بهترین درب و پنجره های جای گزین برای پنجره های اهنی تبدیل شود.

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره از نوع ویستابست حدود ۱۰ درصد بالاتر از وینتک است که این موضوع به دلیل مقاومت بالاتر در کنار حجم مواد تزریقی در پروفیل می باشد که هم موجب سنگینی ان شده و هم ماندگاری بهتری را برای مشتری ایجاد خواهد کرد.

در عملکرد و مزایا تقریبا این دو برند در یک رده قرار دارند، در زمان و هزینه نصب نیز تفاوت ناچیزی دارند. نکته قابل ذکر این است که؛ پروفیل های سه محفظه ای به دلیل وجود سری بازسازی در این نوع، پرجمدار این نوع درب و پنجره در این حوزه می باشند.

جالب ترین و نکته پایانی این بخش این است که عرض سری سه در حدود ۶۰ میلی متر است که یک تجربه کاربری مناسبی را، برای بحث تعویض و جای گزینی پنجره های قدیمی ایجاد می کند.

نقش تعویض درب و پنجره های قدیمی در بازسازی ساختمان

تعویض درب و پنجره های قدیمی می‌تواند نقش مهمی در بازسازی ساختمان داشته باشد. در واقع، تعویض درب و پنجره های قدیمی می‌تواند به طور قابل توجهی در بهبود کیفیت و ارزش یک ملک کمک کند.

این بخش از ساختمان ممکن است دارای مشکلاتی مانند نشتی هوا و آب، عدم عایق‌بندی مناسب، کاهش کارایی انرژی، کاهش جذابیت و ظاهر زیبایی ساختمان باشند. با تعویض با مدل‌ های جدید با کیفیت بهتر، این مشکلات می‌ تواند برطرف شود.

علاوه بر این، تعویض درب و پنجره های قدیمی می‌ت واند به طور موثری در بهبود کارایی انرژی ساختمان کمک کند، باعث کاهش هزینه‌های گرمایش و سرمایش شود و به محیط زیست کمک کند.

در کل، انجام این فرآیند می‌تواند بهبود کیفیت و ارزش ساختمان را به طور چشمگیری افزایش دهد و باعث بهبود راحتی، کارایی و صرفه‌جویی در هزینه‌ های انرژی شود.

36 نظر برای “تعویض پنجره قدیمی با دوجداره upvc

 1. مدت زمانی که طول می کشه تا پروسه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره انجام بشه چقدر هستش؟
  پنجره های ساختمان ما قدیمی و اهنی هستش و قصد داریم برای ایجاد عایق صوتی و حرارتی با پنجره های استاندارد تعویض کنیم. ایا امکانش هست که توی یه روز کاری صورت بگیره؟
  ضمن تشکر از مطلب بسیار خوبتون.

  1. باسلام خدمت اقای نظری عزیز، برای هر واحد تا پنج عدد درب یا پنجره اهنی و قدیمی، حدود یک روز کامل زمان برای تعویض نیاز داره که بدون هیچ تخریبی و به وسیله پروفیل های بازسازی این کار انجام می شود.

 2. یکی از کامل ترین مطالب حوزه تعویض پنجره قدیمی رو مطالعه کردم و اطلاعات مفیدی در اختیارم گذاشت اما نقطه مبهم این بحث اینه که پنجره های آهنی رو با upvc تعویض کنیم بهتره یا آلومینیوم؟

  1. اگر نظر تیم فنی ما رو می خواید جویا شوید هر دو پنجره برای تعویض مناسب هستند اما upvc نسبت به الومینیوم هزینه کمتری رو به همراه دارد و بیشترین درخواست تعویض پنجره های قدیمی با یو پی وی سی می باشد.

 3. ما چندتا پنجره آهنی داریم که خیلی وقته از نصب اش میگذره، ایراد زیادی ام ندارن اما تصمیم داریم با دوجداره تعویض کنیم فقط مشکل اینجاست که ابعاد دوتا از پنجره ها خیلی بزرگه برای این کار ایرادی نداره،یعنی برای هر ابعادی امکان تعویض پنجره های قدیمی با upvc هست یا پارامترهای خاصی نیازه.

 4. پروفیل های بازسازی که تو متن ذکر کردید و برای آگاهی و درک بیشتر عکس و فیلم بذارید در موردش.

  1. بله حتما اقای اجلالی عزیز، برای تعویض پنجره قدیمی با نوع پروفیل بازسازی حداقل پنج پروژه به صورت ویدئویی اماده شده است که در اولین فرصت قرار خواهد گرفت.

 5. چرا لیست قیمتی از تعویض پنجره های قدیمی و هزینه عوض کردن چند نمونه پروفیل در داخل سایت قرار نمیدید…با تشکر

  1. باید خدمت شما عرض کنیم که به دلیل نوسانات بازار و نبود قیمت واحد ما هنوز به اجماع هزینه ای در این مورد نرسیدیم اما برای راحتی حال شما حتما قیمت تعویض پنجره قدیمی با upvc رو به صورت پارامتری و در چند لیست مجزا و بر اساس جنس پروفیل و موارد دیگر در همین صفحه تا اخر بهمن همین سال قرار خواهیم داد.

 6. چند نمونه کار از تعویض های پنجره ها رو قرار بدید تا فهم این موضوع برای ما بیشتر شه.

  1. چشم حتما این موضوع در برنامه کاری ما قرار دارد و یک اصلاحات کلی و جزئی در بحث سایت اعمال خواهد شد که یکی از این موضوع ها ایجاد و ارائه نمونه کار در حوزه های مختلف فعالیت تیم ما است.

 7. سلام
  سرویس های بهداشتی من چوبی با چهارچوب فلزی، آیا روی همان چهارچوب میتوان چهار چوب و درب دوجداره نصب کرد.
  درب تراس خانه من با پنجره بغل متصل هست فقط تصمیم تعویض درب آن با دوجداره دارم آیا امکان پذیر میباشد.
  ممنونم

  1. سلام و عرض ادب و تشکر بابت سوال خیلی خوب تون، برای تمامی موارد ذکر شده امکان تعویض وجود دارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید ارسال تصاویر برای کارشناس فنی ماست تا بهترین راه حل در اختیار شما قرار گیرد.

   1. با سلام مجدد یک شماره برای واتساپ جهت ارسال عکس نیاز دارم.
    چون ایمیلم غیر فعاله ممنون

    1. می توانید تصاویر مربوط رو به شماره تلفن ۰۹۱۹۱۱۸۷۴۴۸ ارسال کنید تا فرایند تغییرات درب و پنجره شما در اسرع وقت عملیاتی شود.

 8. سلام و درود و خدا قوت،آقا این طور که شما فرمودید خیلی راحت میشه پنجره های آهنی قدیمی رو عوض کرد خیلی جالب بود.

  1. بله دوست عزیز دقیقا مراحل تعویض در یک روز کاری اجرایی می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 9. با سلام لطفا هزينه ساخت و نصب ابعاد إرسالي را محاسبه بفرماييد. أين اندازه ها داخل فريم دور پنجره اهني موجود است ، أيا پروفيل ها روي قاب اهنئ را كاملا مي پوشاند؟ مدل باز شو ها دو حالته باشد. أيا مدل منحني هم مي سازيد؟
  ١ : ۱۱۰\ ۱۶۲ يك لنگه باز شو .
  ٢ : ۱۰۰\۱۵۲ يك لنگه باز شو .
  ٣ : ۷۵\ ۱۶۲ ثابت

  1. سلام اقای سرمدی عزیز، پیش فاکتور پروژه تعویض شما اماده است با واحد فنی تماس بگیرید براتون ارسال کنند.

 10. با سلام و خدا قوت خسته نباشید .
  ما درب ورودی اتاق خواب را داریم که رو به حیاط می باشد به عرض ۳ متر و ارتفاع ۳/۲۰ و کنار آن درب ورودی به حال می باشد این درب ها یک تکه بوده و بهم وصل می باشد . به عرض یک متر و همون ارتفاع .میخواستم ببینم امکان تعویض دارد ؟ و لطفا حدود هزینه را هم بفرمایین که چقدر میشه؟ یا متری چند میشه؟؟

  1. با سلام و تشکر از انتخاب گروه ما برای عملیات تعویض، بله امکان این پروژه وجود داره، برای دریافت اطلاعات دقیق از طریق راه های ارتباطی با کارشناس ما در تماس باشید.

  1. سلام قربان، بله بودن این فریم می تواند در ماندگاری و استحکام پنجره های دوجداره تاثیر گذار باشد.

 11. سلام میشه پنجره upvc رو بروی پنجره فلزی قدیمی نصب کرد و پنجره قدیمی رو بذاریم کامل بمونه؟ چون رنگ دیوار یا کاغذ دیواری بوسیله اثرات سنگ فرز خراب میشه

  1. سلام جناب کمایی، بله فرم اصلی باقی میمونه و فقط بخش های داخلی خارج میشه، پروفیل های بازسازی برای همین منظور ایجاد شدن.

 12. سلام
  من دو تا پنجره قدیمی بزرگ دارم که می خواستم تعویض بشن و میخام به خاطر کمد دیواری ابعادش کوچکتر بشن من دو ماه دیگه به خانه جدید میرم از کی باید شروع کنم برای تعویض و کارهای ساختمانی و بنایی خودم باید انجام بدم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام برای مشاوره و دریافت نمونه پروژه های اجرایی بازسازی و تعویض و راهنمایی های اولیه با شماره موجود ارتباط بگیرید، فقط لازم به ذکر است که کار تعویض پنجره های قدیمی و آهنی باید توسط نصاب ماهر و با ابزار و روش های اصولی انجام شود.

 13. سلام. چقدر خوب توضیح دادید و چقدر خوب به همه پیام ها جواب دادید، خدا قوت. سوال من این است که آیا با نصب روی فریم پنجره قدیمی ابعاد پنجره نسبت به قبل کوچکتر می شود؟

  1. سلام ممنونم از سوال خیلی خوبتون، بله ابعاد تا حدودی تغییر میکنه اما قبل از اجرای تعویض کارشناس ما توضیحات کامل و خدمتتون ارائه میده.

 14. سلام و عرض ادب .ایا پنجره اهنی رو خریداری میکنید و از قیمت کم میکنید یا دخالتی در این مورد ندارید

  1. سلام وقت شماام بخیر
   خیر پنجره آهنی توسط گروه ما خریداری نمیشه و در اختیار مشتری قرار داده میشه.

  1. سلام و عرض ادب بله سراسر ایران خدمات تعویض انجام میشه اما باید تعداد بالای سه درب یا پنجره باشه.

 15. سلام و عرض ادب
  یکی از مشکلات اکثر منازل بعد از تعویض پنجره های قدیمی، حمل یا فرش همان پنجره های قدیمی است. آیا گروه هیراد امکان خرید و حمل پنحره های قدیمی را دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید