تعمیر درب ضد سرقت با تیم هیراد

تعمیرات درب ضد سرقت

تیم کاری هیراد در زمینه تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت، و همچنین تعویض قفل و مغزی درب های ضد سرقت فعالیت داشته، خدماتی را در این زمینه در سراسر تهران و کرج و شهرستان های حومه ارائه می کند.

برای رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت، و مشاوره در هر لحظه از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

یکی از بزرگترین دغدغه های امروزه زندگی شهری وجود امنیت و حریم خصوصی و نحوه ایجاد یک محیط امن برای ارامش بیشتر می باشد که افراد برای برطرف کردن نگرانی های خود حاضر به استفاده از ابزارهای مختلف هستند.

درب ضد سرقت نیز یکی از مواردی است که به شدت در صنعت ساختمان سازی رونق داشته و روز به روز روند رو به رشدی را تجربه می کند، زیرا امنیت بالا و همچنین زیبایی ظاهری باعث شده تا به یک امر حیاتی تبدیل شود.

این نوع درب ها پس از مدتی استفاده و بنا به دلایل متعددی دچار مشکلاتی می شوند، که نیاز به تعمیرات درب ضد سرقت احساس می شود. چون درب های ضد سرقت دارای پیچیدگی های منحصر به فردی هستند، تعمیر و رگلاژ ان نیاز به تخصص داشته و افراد با تجربه با ابزار مخصوص این کار را انجام می دهند.

تعمیرات درب ضد سرقت

ایراداتی که ممکن است برای درب ضد سرقت ایجاد شود:

 • از کار افتادن قفل درب ضد سرقت
 • ایجاد ایراد در یراق الات درب ضد سرقت
 • خراب شدن و شکستن لولای درب
 • خراب شدن و از کار افتادن مغزی درب ضد سرقت
 • ایجاد گیر و خارج شدن از رگلاژ درب ضد سرقت و مشکل در بسته شدن ان
 • خرابی چشمی درب ضد سرقت که نیاز به تعویض دارد
 • پایین امدن کارایی دستگیره درب ضد سرقت و یا از کار افتادن ان

تیم کاری ما با  تولیدی های صاحب نام همکاری داشته و این تضمین را به شما می دهیم که کار تعمیرات درب ضد سرقت با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت و ضمانت انجام  پذیرد.

اموزش تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت

لازم به ذکر است که تمامی درب های ضد سرقت در انواع مختلف توسط افراد متخصص ما تعمیر و رگلاژ می گردد.

خدمات تعمیر درب ضد سرقت که توسط تیم کاری ما انجام میشود:

 • تعویض و تعمیر قفل درب های ضد سرقت با بهترین قفل های موجود در بازار با قیمت مناسب
 • تعمیر و تعویض مغزی درب ضد سرقت
 • تعویض و تعمیر چشمی و دستگیره درب های ضد سرقت
 • رگلاژ درب ضد سرقت به گونه ای که تا مدت طولانی بدون هیچ ایرادی مورد استفاده قرار گیرد.
 • اضافه کردن لولا در صورت لزوم و همچنین تعویض لولای شکسته و یا نا کار امد.
 • تعویض و یا تعمیر یراق درب ضد سرقت
 • تعویض توپی درب ضد سرقت
 • رفع صدای درب ضد سرقت

درب هایی که تحت عنوان ضد سرقت در ایران ساخته و عرضه میشوند، اگر با استاندارهای موجود و همچنین به کارگیری درست اجزای ان تولید شوند، از لحاظ امنیتی در بالاترین سطح بوده، و می توانید با خیال راحت ساختمان خود را ایمن نگه دارید.

تعمیر درب ضد سرقت تهران و کرج

تنظیم و رگلاژ درب ضد سرقت

در این بخش نکاتی را در مورد نحوه رگلاژ درب ضد سرقت و رفع صدای ایجاد شده، در هنگام باز و بسته کردن و یا ورود و خروج صدا از درب های ضد سرقت بررسی کرده، و قسمت های مهمی که در این زمینه دخیل هستند، را به صورت کلی ذکر می کنیم.
یکی از ایراداتی که ممکن است برای درب ضد سرقت ایجاد شود خارج شدن از رگلاژ است. که کل عملکرد درب را تحت شعاع قرار می دهد. در هنگام باز و بسته کردن دچار اختلال و گیر می شود.
برای حل این مشکل دانستن ساختار دربهای ضد سرقت امری ضروری است. تجربه و تخصص در کنارهم می تواند رگلاژ درب ضدسرقت را ممکن کند.
لولای درب های ضد سرقت دارای ویژگی های منحصر به فرد و مقاوت بالایی است. نقش اصلی را در تنظیم درب ضد سرقت ایفا می کند. در صورت ایراد در این بخش میزان کارایی پایین امده و عملا درب ضد سرقت از کار می افتد.
بخش های دیگر نیز در رگلاژ درب ضد سرقت نقش دارند. تعمیرکار درب ضدسرقت پس از بررسی اقدام به تنظیم و تعمیر می کند.
رفع صدای درب ضد سرقت نیز با رگلاژ امکان پذیر است. پس از تنظیم دقیق و کامل تمامی قطعات این مشکل نیز بر طرف شده و می توانید با خیال راحت از تمامی امکانات و مزایای این ابزار کاربردی بهره مند شوید.

رفع صدای درب ضد سرقت

ابزاری که برای تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت نیاز است

تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت از جمله مواردی است، که بدون دارا بودن دانش فنی و ابزار لازم نمی توان ان را اجرا کرد. یا به نتیجه مناسب و قابل قبول رسید. به همین منظور توضیحات مختصری در این مورد ذکر می کنیم.

یکی از اساسی ترین و مهمترین ابزار تعمیرکار در این حوزه کاری، دستگاه جوشکاری است. برای جا به جایی لولاها مورد استفاده قرار می گیرد. در مواردی نیز برای جوش زدن بخش های درب ضد سرقت که دچار شکستگی یا ایراد شده است، استفاده می شود.

ابزار پر کاربرد بعدی چکش و میله اهنی در ابعاد ۵۰ سانتی متر است.که برای بالا کشیدن درب و یا ایجاد ضربه در بخش هایی از درب ضدسرقت که دچار تو رفتگی شده است استفاده می شود و نقش اهرم و ضربه کمکی را ایفا می کنند.

برای بازکردن و تعویض قفل ضد سرقت از اچار و پیچ گوشتی مخصوص، و لوازم جانبی دیگر که یک جعبه ابزار کامل را شامل می شود، در شرایط های مختلف تعمیرکار به کار می گیرد.

در بحث تعمیر روکش درب ضد سرقت نیز تعمیرکار تیم کاری هیراد دارای تخصص کافی می باشد. در صورت نیاز برای انجام این مورد نیز اقدام خواهد کرد.

تعمیر قفل درب ضد سرقت

چهارچوب درب ضد سرقت نیز در صورت ضربه در حین بستن و فشار ناشی از عدم رگلاژ ممکن است دچار اسیب های جزئی و کلی شود. با توجه به دانش فنی نیروی کار می توان این مورد را نیز بر طرف کرد.

با توجه به اینکه افرادی که برای تعمیر درب ضد سرقت به محل اعزام می شوند، سال ها در تولید های مطرح و شرکت های خدمات پس از فروش در این حوزه فعالیت داشته اند. هر گونه مشکلی که برای دربهای شما ایجاد شده باشد، با ضمانت تعمیر می شود. این نوید را به همشهری های عزیز تهران و کرج می دهیم، که تیم کاری ما معتبرترین و بهترین مرکز تخصصی تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت در سطح وسیع می باشد.

یکی از نکاتی که لازم است به ان اشاره کنیم بحث عدم توجه افراد به موضوع رفع ایرادهای درب است، که در گذر زمان اسیب های جبران ناپذیری را ایجاد می کند. موجب می شود تا به جای تعمیرات مجبور تعویض کامل درب ضد سرقت شوید. این مسئله هزینه های زیادی را به خانوار وارد می کند.

بیشتر بخوانید و برای دریافت اطلاعات وارد شوید: نصاب درب ضد سرقت

بسیاری از مردم تصور می کنند که باید برخی مشکلات و ایرادها را تحمل کرد و به شرکت ها و تیم های کاری خدماتی اعتماد نکرد و هزینه ای برای بر طرف کردن نیاز پرداخت نکرد. زیرا این باور را دارند که این موارد ارزش هزینه کردن را ندارند، در حالی که وارد شدن سرما در فصل زمستان و عبور صدا به خارج از منزل و گیر در باز و بسته شدن، و مشکلات دیگری که ایجاد می شود، تنها با رگلاژ درب ضدسرقت بر طرف می شود و اسایش و ارامش را برای شما به ارمغان می اورد.

تعمیر درب ضد سرقت

ایا تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت در انواع ان ممکن است

از جمله دیدگاه های مطرح در بین افراد عادی و تعمیرکاران این زمینه، این است که ایا تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت در انواع ترک ، چینی و ایرانی امکان پذیر است و چه تفاوت هایی در این امر وجود دارد.

این یک سوال مبهم نیست زیرا هر وسیله و ابزار ساخت دست بشر یک راه حل برای رفع مشکل در ان اندیشیده شده است و تنها تجربه و تخصص است که موجب می شود تا درصد بالایی از این ایرادات برطرف شود و در بحث دربهای ضد سرقت نیز این موضوع مشهود است و بدون شک تمامی دربهایی که به این شکل ساخته شده اند و از نظر امنیتی در سطح بالایی قرار دارند ، قابل تعمیر و رگلاژ می باشند.

تنها تفاوت در روش کار است که در رگلاژ درب های ضد سرقت چینی، کار از ظرافت بیشتری برخوردار است. در نوع ترک ان این موضوع به سمت تخصصی بودن سوق داده می شود. در جنس ایرانی بحث نتیجه کار به متعلقات و بخش های مختلف به دلیل مراحل ساختی که داشته است، بستگی دارد.

سوالات متداول تعمیرات درب ضد سرقت

 • ایا مغزی قفل درب ضد سرقت قابل تعویض است؟ قفل و مغزی درب ضد سرقت تفاوت چندانی با درب معمولی ندارد و تنها تفاوت ان در تعداد زبانه های ان است که همین امر موجب شده است تا مغزی قفل درب ضد سرقت همانند درب های معمولی قابل تعویض و تعمیر باشد.

در توضیح نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت این نکته وجود دارد که این کار کاملا تخصصی بوده و باید توسط افراد خبره انجام شود.

 • ایا مغزی درب ضد سرقت در مقابل اسید مقاومت کافی را دارد؟ باید عرض کنیم که این نوع مغزی درب ضد سرقت دارای قیمت بالایی است و در بازار موجود می باشد ، اما دقت کنید که مغزی قفل ضد سرقتی که در انواع درب ها استفاده میشود این خاصیت را ندارد.
 • تفاوت اصلی بین درب های ضد سرقت و درب معمولی چیست ؟ علاوه بر قفلی که در درب های ضد سرقت نصب میشود و درب های ضد سرقت را از معمولی متمایز کرده است، وجود کلاف فلزی دور لنگه و شبکه فلزی داخلی ان است که اهرم کردن درب ها را پایین می اورد.

نکته ای که قابل ذکر است این که بیشتر سرقتی که از منازل انجام می شود به وسیله اهرم کردن درب صورت میگیرد که درب های ضد سرقت با ساختار و قفلی که دارند امنیت منازل را بسیار بالا می برند.

در پایان توصیه تیم کاری ما استفاده از قفل های درب ضد سرقت با کیفیت است تا امنیت کامل را برای منازل و ساختمان ها ایجاد کنید و به این موضوع توجه کنید که تعمیر قفل درب ضدسرقت و تعویض مغزی ان در صورت ایراد ممکن بوده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

رگلاژ درب ضد سرقت در تهراناکثر ایرادات در کدام قسمت های درب ضد سرقت رخ می دهد؟ ما معتقدیم که حساس ترین و اسیب پذیرترین بخش درب ضد سرقت بدون شک بخش قفل ان است. که در صورت اگاهی کم و استفاده نادرست می تواند در مدت کوتاهی خراب شود. حتی نیاز به تعوض مغزی درب، احساس شود که تشخیص این قضیه با متخصص و تعمیرکار می باشد.

پس از قفل می توان از لولاها و یراق الات، همچنین رویه و چهارچوب و … ان نام برد. هر یک می تواند در اثر ضربه و گذر زمان و نصب نادرست دچار اسیب شود.

اما نکته جالب توجه این است که تمامی بخش ها به گونه ای تعبیه و مهندسی شده اند، که قابل تعویض و تعمیر می باشند. با رگلاژ اصولی می توان از استفاده طولانی مدت درب ضد سرقت بهره برد.

طول عمر این نوع دربها تا ۳۰ سال تخمین زده شده است. اما کارشناسان حوزه ساختمان معتقدند، که عوامل زیادی برای ماندگاری ان وجود دارد و از استانداردسازی در هنگام ساخت تا نحوه نصب و کارکرد صحیح می تواند در این امر دخیل باشد.رگلاژ درب های ضد سرقت

تفاوت درب های ضد سرقت ترک و چینی و ایرانی در بحث تعمیرات و رگلاژ

چهار تفاوت عمده سه نوع درب ضد سرقتی که مد نظر است را بررسی می کنیم تا به نتایج موجهی برسیم. اولین تفاوت درب های ضد سرقت در چارچوب ان است به نحوی که چارچوب درب های ضد سرقت چینی ابزار نخورده و تخت است. اما در درب های ضد سرقت ترک این موضوع کاملا برعکس می باشد، و چهار چوب درب های ضد سرقت ترک ابزار خورده هستند و زیبایی و جذابیت منحصر به فردی ایجاد کرده اند که باعث قیمت بیشتر نسبت به نوع چینی ان است.

فرق بعدی این نوع دربها ،  تفاوت در لولاهای ان است. لولاهای درب های ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است و کاملا دیده می شود اما لولاهای درب های ضد سرقت چینی پنهان است و نه از داخل و نه از بیرون قابل رویت نمی باشد و کار را برای تعمیرات و رگلاژ دشوارتر می کند.

تفاوت عمده بعدی را می توان در رویه این درب ها مشاهده کرد، به گونه ای که رویه درب ضد سرقت چین به صورت استیل با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد اما رویه درب های ضد سرقت ترک به دو دسته ام دی اف با روکش طبیعی چوب و یا MDF  با روکش پی وی سی تقسیم می شود.

تعویض قفل درب ضد سرقت

نکته جالب بعدی که در رگلاژ درب ضد سرقت تاثیر به سزایی دارد وزن دربهای ضد سرقت چینی است که بسیار سبکتر از جنس ترک ان است.

در بحث نصب نیز چین آسان تر و سریع تر نصب می شوند هر چند که نصب درب ضد سرقت ترک نیز بیشتر از دو ساعت زمانبر نخواهد بود، اما توجه کنید که بخش اصلی درب های تحت عنوان ضد سرقت با امنیت بالا را قفل ان ممکن می کند و بدون قفل های کاله داف مرغوب علنا بدون کارایی است و تفاوتی با دربهای چوبی معمولی ندارد.

نقش تعمیرات و رگلاژ درب ها پس از سرقت منازل

متاسفانه سرقت همواره در جوامع مختلف با فرهنگ و باورهای متنوع وجود داشته و ضربه های مالی و روحی زیادی را متوجه افراد منازل مورد تهاجم قرار گرفته ، می کند و راه های جبران ان نیز به اقدامات هوشمندانه بعدی بستگی دارد.

امنیت فاکتور اصلی نصب و استفاده درب ضد سرقت در ساختمان ها می باشد و قفل های چند زبانه با مکانیزم حرکتی کاملا مقاوم در اکثر درب ها تعبیه شده است و در صورت ایراد و نیاز به تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت قسمت های درگیر مورد بررسی قرار می گیرد.

تعمیرات درب ضد سرقت شبانه روزی

شاید جالب باشد که درب ضد سرقت ترک و حتی ایرانی و چینی، حتی با تبر نیز غیر قابل نفوذ است. تنها در صورتی می توانند از ان عبور کنند، که لولاها را شکسته و چهارچوب را خارج کنند، و یا ضربه وارده بیش از حد تحمل درب باشد، که واقعا کار هر کسی نیست و در تماس های متعددی که در طول هفته داریم گزارش می دهند. که اسیب به در وارد شده اما دزدی صورت نگرفته است و قفل ضد سرقت به هیچ وجه شکننده نیست و ان هم به دلیل الیاژ مستحکم ان است.

تعمیر درب ضد سرقت تنها راه چاره برای بازگشت کارایی است و در صورت اهرم کردن دزدان از تنظیم خارج شده و باید رگلاژ درب های ضد سرقت بر روی ان اعمال شود که تعمیرکار و فنی کار در صورت صلاح دید می تواند هر قسمتی که نیاز است را تعمیر کند. اگر کارساز نبود باید نهایت ۵ ساعت از طول روز را درب را از جای خود جدا کرده، و در کارگاه با دستگاه های مخصوص ان را به حالت عادی بازگرداند.

حال چرا رگلاژ و تعمیرات درب ضد سرقت در کرج و تهران باید کمتر از پنج ساعت زمان ببرد، کاملا واضح است که درب ورودی رکن اصلی امنیت و اسایش ساختمان است پس نباید زمان طولانی خراب باشد و به سرعت باید تعمیر ان انجام شود.

نقش نشست ساختمان در رگلاژ درب ضد سرقت

زمانی که خاک زیر پی ساختمان و فونداسیون ان ضیف باشد، و یا در گذر زمان و به دلیل اب های فاضلابی و زیر زمینی موجب فرو نشست ساختمان گردد. موجب ایجاد تغییراتی در ساختار کلی خانه شده و رگلاژ درب ضد سرقت را نیز دچار ایراد می کند.

در هنگام بررسی میدانی زمین برای ساخت ، نزدیک ۵ سانتی متر در ایده ال ترین حالت ممکن نشست را در نظر می گیرند که همین مقدار نیز در گذر زمان رگلاژ درب ضد سرقت را مختل می کند.

از اصلی ترین دلایل این عامل می توان از عدم ازمایش خاک ، بتن ریزی غیر اصولی ،اشتباه در خاک برداری ، اب های فاضلاب و زیر زمینی ، عدم کنترل تراز اب که همه این موارد موجب ایجاد هزینه تعمیرات درب ضد سرقت و نیاز به تنظیم و رگلاژ را به خانوار تحمیل می کند.

عواقب نادیده گرفتن رگلاژ درب ضد سرقت

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل عدم اگاهی صحیح، از کارکرد درب های تحت عنوان ضد سرقت که در انواع مختلف در بازار موجود است. با اعمال فشارهای نامتعارف مخصوصا به لنگه و قفل باعث ایجاد اختلال حرکتی شده، و به طور کامل درب از تنظیم خارج می شود.

همانطور که در یک پاراگراف مجزا توضیح دادیم، به دلیل ساختار اشتباه شهرسازی در تهران و کرج و نشست سالانه زمین، رگلاژ درب ضد سرقت نیز دچار ایراد شده، و در گذر زمان موجب جا به جایی چهارچوب می شود. این بخش که از جنس اهن یا فولاد است، را از مقاومت اولیه خود ساقط می کند.

چهارچوب ها معمولا از ورق استینلس استیل به ضخامت یک و نیم میل و عرض هفت سانتی متر با خاصیت ضد زنگ و مقاوم در مقابل تغییرات اقلیمی ساخته می شود. جالب است بدانید که بخش داخلی لنگه درب ضد سرقت از ورق های فلزی با مقاومت بالا تولید می شود، تا نفوذ افراد غیر مجاز به داخل منازل را غیرممکن کرده و یا به تأخیر بیندازد.

حال اگر تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت نادیده گرفته شود چه اتفاقی می افتد؟ ایا هنوز می توان عنوان ایمن بودن را برای این نوع درب به کار برد؟ برای پاسخ کارشناسی به این سوال ابتدا باید بدانید که چه بخش های مستقیما با تنظیم درب ضد سرقت سر و کار دارند، و چرا تاکید همه تولیدکنندگان و نصابان به رگلاژ صحیح تمامی بخش ها می باشد.

لولا و یراق الات به طور مستقیم و بدون هیچ اغراقی تضمین کننده نحوه صحیح کارکرد در درب های ضد سرقت هستند. در صورت اخلال در گلاژ و تنظیم دچار ایراد ساختاری شده، و از کار می افتند. در مواردی شکستگی لولاها عاملی می شود، برای هزینه بیشتر تعمیر درب ضد سرقت در تهران و کرج، که برای هیچ خانواری این موضوع خوشایند نخواهد بود.

کدام بخش ها در تعمیرات درب ضد سرقت قابل تعویض نیستند

اولین نکته را به خاطر داشته باشید که تمامی قسمت های این نوع درب ها قابلیت تعویض را دارند؛ غیر از بخش های داخلی نظیر استراکچر، بتن و فوم پلی اورتان، کناف و ورق فلزی میانی که در صورت اسیب دیدگی کل درب را از کار می اندازند، و باید لنگه به کلی عوض شود.

استراکچر از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده ساختار این نوع در است. که از کلاف های فلزی، صفحه و کمربند فولادی ساخته شده است. که در تعمیرات درب ضد سرقت نمی توان به این بخش دسترسی داشت، و دست تعمیرکار برای تغییرات بنیادی در این بخش کاملا بسته است.

تعمیرات درب ضد سرقت تخصصی کرج

به دلیل بی نیاز بودن درب های ضد سرقت از لوازم و تجهیزات جانبی از فوم پلی اورتان برای عایق بندی و جلوگیری از خروج و ورود حرارت و صدا به داخل منازل استفاده می شود. در تعمیر درب ضد سرقت جزء موارد مورد احتیاط است، که می توان با خارج کردن روکش بیرونی این بخش را تعویض کرد.

زمانی که سخن از امنیت به میان می اید بخش استراکچر و ورق فلزی میانی بازیگران اصلی میدان هستند. با مقاومت بالایی ساخته شده و برای جلوگیری از نفوذ هر سارق و فرد بیگانه ای درون درب تعبیه شده و از اسیب پذیری بسیار پایینی در بحث تعمیرات درب ضد سرقت قرار داشته و به ندرت مشاهده می شود که این قسمت ها دچار مشکل جدی شوند.

دلیل اینکه از ورق هایی فلزی با ابعاد یک و نیم میل در این نوع درب استفاده می شود، برای افزایش استحکام و جلوگیری از خارج شدن رگلاژ درب ضد سرقت است. که باید به طراح ان تبریک گفت، که حتی فکر عواملی همچون نشست ساختمان را نیز کرده است که می تواند کارکرد این محصول را دچار اختلال کند.

تعمیر روکش درب ضد سرقت

اگه بخواهیم از دید بصری و زیبایی سخن بگوییم، مهمترین بخش مربوط به رویه و روکش درب ضد سرقت است، که در گذر زمان دچار فرسودگی شده و از بین می رود و یا دچار مشکلات جزئی در ساختار می شود.

معمولا برای روکش درب ضد سرقت از چوب های راش طبیعی، روکش گردو طبیعی و لمینت و هایگلاس که نوعی mdf است، استفاده می شود. بر اساس طرح و رنگ و تنوع ساختار وجود در بازار، در تولیدی ها ساخته شده و عرضه می شود.

تعمیر روکش درب ضد سرقت از جمله خدمات قابل ارائه در گروه هیراد است. بسته به سلیقه مشتری اجرایی می شود. لازم است تا در ابتدا نوع و جنس رویه مورد تقاضا انتخاب شود، پس از حضور تعمیرکار بقیه مراحل اجرایی شود.

غیر معقول و بی کیفیت ترین نوع روکش درب های ضد سرقت از نوع پرس و پرینت هستند. که معمولا در درب های چینی استفاده می شوند. قابلیت تعویض و تعمیرات را ندارند و دارای طول عمر کوتاهی نیز هستند.

برای تعمیرات روکش درب ضد سرقت در تهران ابتدا باید بررسی شود که جنس اولیه از چه نوعی بوده، و پس ان تعمیرکار با حضور در محل و تایید مشتری رویه مورد تقاضا را تهیه و کار تعویض عملیاتی می شود.

تشخیص شرکت معتبر تعمیر درب ضد سرقت در تهران

اولین اقدامی که در مواجه با هر مشکلی به ذهن همه ما می رسد، تماس گرفتن با افراد صاحب تخصص در مشکل به وجود امده است. در تعمیر درب ضد سرقت نیز این موضوع کاملا صدق می کند، که لازم است به چند نکته برای انتخاب گروه معتبر خدماتی دقت کنید.

همانطور که در خرید درب ضد سرقت باید بهترین جنس و قفل، در کنار ساختار استاندارد را مورد توجه قرار دهید، در دریافت خدمات پس از فروش نیز توجه به تجربه و تجهیزات در کنار رزومه تعمیرکار و شرکت ارائه دهنده خدمات بسیار حائز اهمیت است.

هیراد به عنوان قدیمی ترین گروه ارائه دهنده خدمات در این حوزه شناخته می شود. به دلیل رزومه مشخص و اجرای پروژه های متعدد در زمینه نصب تا رگلاژ می تواند گزینه مناسبی برای برطرف کردن مشکلات پیش امده برای درب ضد سرقت شما باشد.

ویژگی های کلیدی که می تواند در معتبر بودن یک شرکت تعمیرات درب های ضد سرقت موثر باشد بحث ابزار الات و میزان تسلط تعمیرکار به بخش های اصلی و جانبی درب، در کنار اعزام به موقع نیروی فنی به محل در کنار تهیه بهترین نوع قفل موجود در بازار، برای تعویض و از همه مهمتر داشتن دانش فنی کافی می باشد.

نحوه روغن کاری درب ضد سرقت و نقش ان در تعمیرات

روغن کاری درب ضد سرقت سوالی است که افراد زیادی در هنگام گرفتن مشاوره از تیم فنی ما سوال می کنند. این موضوع کنجکاوی زیادی را در ذهن انها ایجاد کرده است. به صورت کوتاه به این مسائل می پردازیم.

صدا دادن و کندی در عملکرد بخش هایی همچون لولا و یراق الات و دستگیره و … در واقع با ایجاد سایش و یا پاس زدن قطعات بر می گردد. باعث ایجاد صدای ناهنجار در قسمت هایی که متحرک هستند می گردد.

راه چاره برای این مشکلات دو روش است. یکی روغن کاری درب ضد سرقت و دیگری استفاده از تعمیر و رگلاژ می باشد، که برای هر دو کار می توانید با ما تماس بگیرید.

نحوه روغن کاری به این شکل است که پس از بررسی کارشناس فنی و مشخص شدن ایراد، تعمیرکار اقدام به تزریق روغن به بخش های مورد نظر می کند. این عمل سبب روان شدن عملکرد و همچنین کاهش تنش ناشی از زنگ زدگی و یا کهنگی قطعات می شود.

جالب است بدانید که روغن کاری زیر مجموعه و از عملیات های اجرایی در تعمیر درب ضد سرقت است که توسط افراد ماهر شناسایی و انجام می شود.

نشست ساختمان و رگلاژ درب ضد سرقت

در واقع در هنگام حضور تعمیرکار درب های ضد سرقت در محل با بررسی چهارچوب و جا به جایی در لولاها تشخیص داده می شود که برای رگلاژ و تعمیر ، از چه روشی استفاده شود که در بحث نشست ساختمان از اهرم کردن، جا به جایی لولاها ، افزودن واشر های لولا مخصوص رگلاژ و برش ضخیم در لنگه و در موارد متعددی نصب دوباره درب استفاده می شود.

در حالت کلی می توان ۷۰ درصد خارج شدن از رگلاژ درب های ضد سرقت در تهران و کرج را به نشست ساختمان ربط داد که حتی اگر مسقیم در این موضوع دخیل نباشد بدون شک تاثیر بالایی در گذر رمان دارد که می تواند حتی موجب شکستگی لولاها شود و در موارد سیستم قفل را از کار بی اندازد.

چرا هنگام باز و بست، درب ضد سرقت صدا می دهد

به راستی چه چیزی بالاتر از اسایش در زندگی است، و بشر به خوبی درک کرده است که هر چه هزینه برای زندگی راحت تر کند باز هم کم است. این نیاز است که در حیات ادمی تمامی ندارد و انسان همواره برای ارامش بیشتر کوشیده و این موضوع در تمامی موارد غیر قابل انکار است.

هنگام استفاده از وسایل اطرافمان همواره با مواردی برخورد داشته ایم که موجب جنگ اعصاب شده است. در زندگی امروزه شهری به یک معضل تبدیل گردیده و چه بسا می توان اطمینان داد، که هر مشکلی در جهان ماده راه حلی دارد که صدا دادن درب ضد سرقت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

خدمات تعمیرات ضد سرقت

در منازل و ساختمان ها پیش امده که در هنگام باز و بست درب های تحت عنوان ضد سرقت با صدای ناهنجار رو به رو شده اید. به دلیل عدم اگاهی کافی از شرایط و ساختار این نوع درب ها تنها با پذیرفتن این مشکل غیر قابل تحمل یک سازش غیر منطقی را برای خود و افراد ساختمان ایجاده کرده اید. شاید باورتان نشود که تنها با رگلاژ درب ضد سرقت و تنطیم اصولی ان قابل حل است.

اری در زندگی ما بسیاری از مشکلات تنها با اطلاعات دقیق راجب ان قابل حل بوده و تنها با صرف هزینه اندک می توان از شر بسیاری از معضلات سطحی خلاص شد، و اگر بخواهیم در یک جمله خلاصه کنیم برای رفع هر گونه مشکل و ایراد در بخش ساختمان کافی است، فقط کمی وقت گذاشته و تحقیق کنید، تا متوجه شوید، که تنها در حوزه کاری ما، با تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت می توان از صدای کاملا ازارده خلاص شد.

در واقع به این صورت است که با تنظیم ارتفاع و رفع مشکلات در قسمت لولاها و ایجاد یک تنش و توازن مستقیم در قطعات چندگانه درب ضد سرقت عملیات رگلاژ صورت می پذیرد.

رگلاژ درب های ضد سرقت

نکته جالب توجه این سوال اینکه برای تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت علاوه بر تعمیرکار ماهر و حرفه ای و باتجربه، یک جوشکار کاربلد نیز نیاز است، تا در صورت احتیاج به افزودن و جا به جایی لولا به اکیپ فنی اضافه شده و وظیفه خود را انجام دهد.

برای تنظیم درب ها باید هماهنگی و فاصله بین لولاها در اولویت کاری تعمیرکار در هنگام رگلاژ قرار گیرد. به خوبی بداند که قطعات و قسمت های متنوعی که در ان تعبیه و پیاده سازی شده است. در جهت یک هدف عملکردی حرکت کنند، و جالب است بدانید که تمامی بخش ها از جمله لولاها از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.تعمیر درب ضد سرقت تهران

عایق صدا و حرارت درب ضد سرقت

زمانی که  متخصصان حوزه ساختمان تصمیم به ساخت و طراحی درب هایی گرفتن که امنیت منازل را بالا ببرد به فکر ایجاد یک لایه غیر قابل نفوذ گرفتند که با فیبر و پنل و لایه های ضد حریق ممکن بود.

عایق بودن درب ضد سرقت عنوانی است که قصد داریم خیلی کوتاه راجب ان صحبت کنیم، و با تحلیل این بخش به فلسفه تعمیر روکش درب ضد سرقت و صداگیری و عایق بندی ان بپردازیم.

در تماس هایی که از سوی مشتریان عزیز با تیم فنی ما مطرح می شود، از عایق نبودن درب های ضد سرقت خود گلایه می کنند، و از ما تقاضای ارائه خدمات تعمیر و رگلاژ و رفع ایراد دارند.

پاسخ ما به تقاضای عایق بندی درب ضد سرقت ایجاد یک لایه پوششی در درون درب است که می تواند از جنس پشم سنگ باشد که در بیان ساده تر برای درک ساختار درب ضد سرقت می توانیم بگوییم که جنس لایه داخلی آنها معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش شده است.

جالب است بدانید که اگر درب های ضد سرقت قرار است در مکان های مرطوب یا مکان های صنعتی به کار برده شوند، پوشش لایه بیرونی باید ضد رطوبت و ضد اسید باشند و در بحث تعمیر درب ضد سرقت نیز این قابلیت وجود دارد که بعدها برای ایجاد عایق صدا و حرارت پشم سنگ به لایه درونی ان اضافه شود.

صداگیری و رگلاژ درب های ضد سرقت تهران

رگلاژ درب ضد سرقت نیز به لایه بیرونی و درونی وابسته است البته در ابتدای مطالب ذکر کردیم که تنظیم درب های ضد سرقت که تحت عنوان رگلاژ در بین متخصصان رایج است به کل ساختار بستگی دارد.

سخن پایانی اینکه برای عایق کردن صدا و حرارت و انرژی کافیست با ما تماس بگیرید.

نحوه تعمیر و تعویض قفل درب ضد سرقت

قفل هایی که در درب ضدسرقت به کار می روند دارای ساختار و مهندسی خاصی بوده اما این قفل ها در انواع مختلف موجود می باشند که این تفاوت ساختار در قیمت ان تاثیر گذار است و در زمان تعمیرات بنا به خواسته مشتری قفل درب ضد سرقت از تولیدی خریداری شده و برای تعویض به محل برده میشود.

در بحث تعویض قفل در ضد سرقت مهمترین بخش خارج کردن قفل خراب است که باید با احتیاط انجام شود تا اسیبی به بخش های مختلف وارد نشود و ایرادات بیشتر بعدی را به وجود نیاورد.

بعد از خارج کردن قفل درب با استفاده از پیچ بند نوبت به رگلاژ یراق می رسد و پس از ان قفل جدید جای گذاری شده و پیچ میشود.

یکی از مهمترین عواملی که سبب میشود تا تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت در اسرع وقت انجام شود بحث کارایی ان است زیرا این نوع درب ها به گونه ساختاردهی شده اند که در صورت از کار افتادن قفل و یا مغزی درب در بحث امنیتی دچار مشکل میشود.

قیمت تعمیر درب ضدسرقت بر اساس نوع درب و همچنین نوع قفلی که مشتری انتخاب می کند متغیر است ، زیرا قیمت قفل درب ضد سرقت ترک با قیمت درب ضد سرقت چینی متفاوت است.

تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت

تمامی درب های ضد سرقت توسط تیم کاری ما تعمیر و رگلاژ می گردنند از جمله:

 • تعمیرات درب ضد سرقت ترک
 • تعمیر درب ضد سرقت ایرانی
 • تعمیرات درب ضد سرقت چینی

درب های ضدسرقت دارای ساختاری کاملا ایمن می باشند و امروزه شاهد روند رو به رشد این موضوع هستیم به گونه ای که درب های ضد سرقت از نظر هوشمندی در حال پیشرفت بوده و در اینده ای نزدیک با ورود فناوری های نوین به این صنعت همه چیز برای امنیت و اسایش صد در صدی ایجاد خواهد شد.

در بحث تعمیرات درب ضد سرقت نیز تیم کاری ما سعی کرده است که با این پیشرفت درب های ضد سرقت پیش رود تا بتواند نیازهای مربوط به این نوع دربها را در صورت بروز ایراد بر طرف کند.

بحث دیگری که در تعمیردرب ضدسرقت مطرح است ضمانت پس از تعمیرات است که این موضوع سبب میشود تا بعد از تعویض قفل ضدسرقت افراد مطمئن شوند که بهترین جنس با کارایی بالا بر روی درب هایشان نصب شده است و تا مدت طولانی از تعمیرات و تعویض بی نیاز خواهند بود.

در بحث رگلاژ درب ضد سرقت نیز که کار کاملا تخصصی می باشد و ابزار و تخصص لازمه کار است، انجام درست رگلاژ باعث میشود که در درب مورد نظر کارایی لازم را در مدت طولانی داشته باشید.

تعمیر قفل درب ضد سرقت

نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

برای توضیح این بخش اجازه دهید ابتدا با مغزی درب های ضد سرقت اشنا شویم، به طور کلی در قفل درب ضد سرقت دو مغزی به کار می رود که بخش بالا را شببند و بخش پایینی را با مغزی ساده معرفی می کنند.

برای تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت در قسمت شببند، ابتدا پیچ ها را باز کرده و پوکی همراه با کاسه رزت را خارج می کنیم سپس رزت را از قسمت پشت درب ضد سرقت خارج کرده و به قسمت مغزی قفل می رسیم.

پس از خارج کردن رزت، پیچ مغزی که بر روی قفل ضد سرقت وصل شده است را باز کرده و مغزی قفل ضدسرقت را خارج میکنیم.

باید دقت کنید که در قسمت شببند، مغزی از داخل خارج می شود پس برای تعویض مغزی درب، ابتدا کاسه و پوکی را در داخل قفل ضد سرقت انداخته و پس از انداختن رزت پیچ ها را می بندیم، برای قرار گیری دقیق مغزی باید دقت لازم صورت گیرد.

در مغزی پایین نیز عملیات تعویض به شکل بالا انجام میشود و تنها تفاوت ان این است که در تعویض مغزی قفل بالا، کاسه و پوکی باهم بسته میشد. اما در مغزی پایین ، کاسه به تنهایی و رزت با پوکی از پشت بسته میشود.

با توجه به نکاتی که در این بخش ذکر کردیم باید دقت کنید که تعویض قفل درب ضد سرقت و تعویض مغزی قفل ضد سرقت نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد.

رگلاژ درب ضد سرقت تهران و کرج

تعویض قفل درب ضد سرقت کاله ترکیه

به جرات می توان گفت که درب ضد سرقت ضامن امنیت منازل و ساختمان ها می باشد، کیفیت و ساختار قفل درب ضد سرقت برای تحقق این هدف امری الزامی و منطقی است.
در بین قفل های مختلفی که بر روی درب های ضد سرقت نصب می شوند. چند نمونه در شاخص های بالایی قرار دارند، که قفل درب ضد سرقت کاله یکی از ان هاست که در رتبه های بالای این شاخص بندی جای گرفته است.

دلیل این امر به کارگیری الیاژ و مواد مستحکم و مغزی ماندگار با کارکرد عالی می باشد. مهمترین فاکتور برای تعیین کیفیت قفل درب ضد سرقت بحث امنیت و ساختار ان است زیرا مقاومت بالا و نحوه عملکرد قفل باعث می شود تا سارقان و افراد بیگانه نتوانند به ساختمان نفوذ کنند.
در بحث تعویض قفل درب ضد سرقت نکاتی را به طور دقیق ذکر کردیم اما دقت کنید که نوع قفلی که قرار است بر روی درب ضد سرقت اجرایی یا تعویض شود دارای کیفیت مطلوبی باشد.
بدون شک پیشنهاد تیم کاری ما قفل درب ضد سرقت کاله است زیرا استانداردهای لازم را کسب کرده است.
تعویض قفل درب ضد سرقت معمولی با قفل های کاله سبب می شود تا مدت طولانی از تعمیرات درب ضد سرقت بی نیاز شوید و با خیالی اسوده منزل خود را ترک کرده و دغدغه ذهنی در این زمینه نداشته باشید.
زمانی که افراد برای تعویض قفل درب ضد سرقت و تعمیرات درب های ضد سرقت با ما تماس می گیرند. این اطمینان را به ان ها می دهیم که قفلی که قرار است بر روی درب ضد سرقت نصب شود. اصل بوده و بالاترین کیفیت را دارا می باشد، زیرا ما معتقدیم که خدمات برتر درکنار تخصص و تعهد لازمه پیشرفت در هر حرفه و رضایت مشتری بالاتر از هر منفعتی است.

قفل درب ضد سرقت

تعویض قفل درب ضد سرقت داف ترکیه

قفل درب ضد سرقت داف نیز در بین قفل های مطرح قرار دارد و در تولیدی های درب ضدسرقت مورد استفاده قرار می گیرد. و از نظر کیفیت و ساختار همتراز قفل کاله است و تنها در جزئیات و مغزی قفل تفاوت دارند و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی شده است.

ظاهری شبیه به قفل های کاله دارد ولی از نظر ایمنی و الیاژ به کار رفته و نوع مغزی مورد تایید بوده و استانداردها و شاخص های لازم را دارا می باشد و نحوه تعویض قفل درب ضد سرقت در این مورد تفاوتی با قفل های دیگر ندارد.
نحوه تعویض مغزی قفل ضد سرقت در کاله و داف نیاز به شناخت دقیق و کامل قفل دارد و افراد عادی نمی توانند این کار را انجام دهند زیرا هسته مرکزی قفل ضدسرقت، مغزی ان است.

تعویض قفل درب ضد سرقت

اشنایی با انواع قفل های درب ضد سرقت کاله

درب های ضد سرقت علاوه بر ایمنی که ایجاد می کنند دارای ظاهر زیبایی هستند که پاسخگوی تمامی سلایق می باشند.

در درب های ضد سرقت از ورقه ی کاملا فلزی برای افزایش امنیت استفاده میشود. با قرار گرفتن پشم سنگ در بین ورقه فلزی یک عایق حرارتی و صوتی برای درب ضد سرقت ایجاد میشود.

در تولید درب ضد سرقت موارد متعددی رعایت میشود. از ورق های mdf و روکش چوب طبیعی مانند گردو و زیتون و… در ان استفاده میشود، و زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می کند.

اما به جرات می توان گفت که مهمترین بخش درب ضد سرقت بخش قفل ان است، که درای ساختار مهندسی ایده ال از نظر ایمنی می باشد. میخواهیم در این بخش انواع قفل های کاله را معرفی کنیم:

قفل درب ضد سرقت (MULTI)

در این قفل از ۱۲ زبانه متحرکه ۳ مرحله ای از جلو و یک زبانه متحرک در قسمت بالای قفل مرکزی و یک قفل مخفی از داخل و ۶ عدد زبانه ثابت از قسمت پشت و سمت لولا استفاده شده است که در حالت کلی این نوع قفل درب ضد سرقت دارای امنیت بالایی نسبت به قفل های دیگر است.

لازم به ذکر است که تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت مولتی به مراتب سخت تر از موارد دیگر است.

قفل درب ضد سرقت (HOOK)

این قفل درب ضد سرقت دارای ۲ قفل مجزای ۳ مرحله ای از قسمت جلو و یک قفل مخفی از داخل و ۶ عدد زبانه ثابت از پشت و سمت لولا می باشد.

قفل درب ضد سرقت (MONO)

قفل های درب ضد سر قت مونو از نظر ایمنی درمقایسه با دو قفل دیگردر  سطح پایین تری قرار دارند، درب های ضد سرقتی که از این نوع قفل در ان ها استفاده شده است. از قسمت جلو دارای ۲ قفل مجزای ۳ مرحله ای با مجموع ۶ زبانه و یک زبانه قفل مخفی و ۶ زبانه ثابت در قسمت پشت و سمت لولا می باشند.

رگلاژ درب ضد سرقت

پس به این ترتیب قفل درب ضد سرقت مولتی با دارا بودن ۲۰ زبانه در سطح بالاتری از نظر ایمنی قرار دارد.

در بحث تعویض قفل درب ضد سرقت نیز این امر وجود دارد که کارفرما چه نوع قفلی را در نظر دارد و تعمیرکار پس از جویای درخواست مشتری اقدام به خرید از شرکت طرف قرارداد کرده سپس اقدام به تعویض قفل درب ضد سرقت میکند.

باید دقت کنید که تمامی درب های ضد سرقت در انواع مختلف دارای چهارچوب خاص خود بوده، که در هنگام نصب در محل مورد نظر کار گذاشته میشود و سپس درب ضد سرقت در ان نصب میگردد.

نکاتی که تعمیرکار درب ضد سرقت قبل از شروع کار باید بداند

در وحله اول باید دقت داشته باشد که بخش استراکچر و ساختمان اصلی درب قابل تعویض و تعمیر نیست و نباید تلاش بی برنامه ای برای رفع ایراد در این بخش کند، غیر از این مورد تقریبا تمامی نقاط درب از جمله، لولاها، قفل و مغزی ان و رویه و روکش درب در کنار سیستم دستگیره و چشمی قابلیت تعویض را دارند و در اکثر مواقع با روش های پیش بینی شده، رگلاژ درب ضد سرقت به خوبی انجام می شود.

باید دقت کنید که برای بالا کشیدن درب و برطرف کردن گیرهای به وجود امده، نصب با پیچ بسیار مناسب می باشد. در صورت پر شدن اطراف چهارچوب، با فوم یا بتن کار کمی برای تعمیرکار سخت می شود و روش های جای گزینی باید اجرایی شود تا تعمیر درب ضد سرقت با نتیجه قابل قبول همراه باشد.

نحوه اجرای تعمیرات درب ضد سرقت

نکته بسیار مهم در تعویض لولا این است که در درب های ترک پس از شکستن و یا ایراد از جوش ارگون و دستگاه های سیار ان هم در همان حالت ایستاده استفاده می شود اما برای جنس چینی نیازمند پایین امدن لنگه می باشد.

در حالت استاندارد چهارچوب درب های ضد سرقت از ورق استینلس استیل به ضخامت یک و نیم میلی متر و عرض هفت سانتی متر با پایه مقاوم ضد زنگ ساخته می شود. جالب است بدانید که قسمت داخلی لنگه درب ضد سرقت از ورق های فلزی با الیاژ سخت و با مقاومت بسیار بالا استفاده می شود تا نفوذ به داخل منازل را ناممکن کرده و یا به وقفه بیندازد.

تعمیرکار درب ضد سرقت در هنگام تعمیر و رگلاژ باید چهارچوب را در نظر داشته و تمامی اندازه گیری و محاسبات منطقی را بر پایه توازن با این بخش اجرایی کند تا پس از مدتی تنظیم قطعات و متعلقات مختل نشود.

46 نظر برای “تعمیرات درب ضد سرقت

 1. خسته نباشید سوالی که ذهن بنده رو مشغول کرده اینه که تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت چقدر زمان میبره و از زمان تماس ما تا اعزام نیرو از سمت تیم شما چقدر باید منتظر بمونیم

  1. باسلام و تشکر
   زمان لازم برای رگلاژ و تعمیرات درب ضد سرقت در تهران و کرج از زمان تماس تا اجرا و تحویل از سه تا هفت ساعت زمان میبرد که بستگی به موارد زیادی دارد که در یک مقاله به ان خواهیم پرداخت.

 2. با سلام وقتتون بخیر
  خیلی مطلب کاملی بود و اطلاعات بسیار مفیدی راجب تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت کسب کردم و کمک خوبی در تصمیم گیری نهایی مشتریان این خدمات ایفا می کند.اما سوال بسیار مهمی که باقی می ماند این است که چرا هزینه تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت ثابت نیست و هرکدام از شرکت های خدماتی که با آنها تماس گرفتیم هزینه های متفاوتی ارائه نمودند؟
  خواهشمندم به این سوال نیز پاسخ دهید.

  1. باسلام خدمت اقای بردبار عزیز و کمال تشکر بابت طرح این سوال خیلی خوبتون، با توجه به اینکه امروزه گروه ها و شرکت های زیادی پا به عرصه ارائه خدمات مخصوصا در زمینه رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت در تهران و یا حتی کرج گذاشته اند خوب به مراتب برای جلب توجه مشتری اقدام به اعلام قیمت های غیر منطقی می کنند که از نظر تیم ما که سر آمد و معتبرترین مرکز ارائه خدمات تو این حوزه می باشد مورد تایید نیست و جالبه بدونید که ما از سال ۹۶ تا حالا هیچ گونه افزایش قیمتی نداشتیم که این موضوع برای رضایت مشتری بوده و منبع اصلی تعیین هزینه تعمیرات و رگلاژ درب های ضد سرقت اتحادیه و تولیدی های معتبر می باشد.

 3. این شعار که با وجود درب ضد سرقت امنیت ساختمان کامل تضمین میشه چقدر صحت داره

  1. بدون شک درب های ضد سرقتی که دارای قفل های چندزبانه باشد و کاملا استاندارد ساخته شود از هر گونه نفوذی در امان خواهد بود اما دقت کنید که درب باید حتما با پارامترهای ضد سرقت ساخته شده باشد نه فقط یک اسم را یدک بکشد.

  1. باسلام با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار حوزه درب ضد سرقت توضیحات کامل راه ارائه کنند.

 4. خیلی جالب بود مطلب اخرتون واقعا نمیدونستم عامل اصلی خارج شدن از رگلاژ درب ضد سرقت میتونه مربوط به نشست ساختمان باشه…پس درب خونه ماام سر همین قضیه گیر داره از پایین

 5. مطلب کامل و عالی بود. الان متوجه شدم که چرا درب ضد سرقت ما دچار ایراد شده و نیاز به رگلاژ و تعمیرات داره.

 6. ببخشید شما خدمات تعمیرات درب ضد سرقت در شمال تهران هم انجام میدید؟

  1. سلام خانم بله خدمات ما برای سراسر تهران و کرج است که پس از تماس شما تعمیرکار درب ضد سرقت در محل حاضر خواهد شد.

 7. اقا ممنون از توضیحات تون فقط درب ضد سرقت منزل ما سال ۹۰ نصب شده و روکش نیاز به تعویض داره باید برای این مشکل چیکار کرد؟

  1. سلام اقای رضایی عزیز، برای بحث تعویض روکش درب ضد سرقت حتما یک تصویر واضح برای ما ارسال کنید تا برآورد هزینه بشه و اطلاعات اولیه در اختیارتون قرار بگیره.

 8. سلام روزتون بخیر درب ورودی ما صدا میده قسمت لولاهاش خواستم ببینم هزینه سرویسش چقدر میشه

  1. سلام بر شما، برای اطلاع دقیق از هزینه سرویس درب ضد سرقت با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا بر اساس ایرادات موجود قیمت را اعلام کنند، برای برآورد هزینه تعمیرات باید حتما اطلاعات اولیه از شما دریافت شود.

 9. سلام
  در نظر دارم منزل رو لمینت کنم ولی فضای زیر در این اجازه رو نمیده آیا میشه یک سانت از لبه در برش زد تا مانع اجرای لمینت نباشه
  هزینه و مدت تعمیر چقدر میشه

  1. سلام و درود بر شما، برای این مورد باید یک تصویر برای ما ارسال کنید تا بهترین کار به شما اعلام گردد، هزینه و مدت زمان تعمیر درب ضد سرقت پس از مشاهده تصاویر مربوط، خدمت شما اعلام خواهد شد.

 10. مطلب بسیار خوب و کاملی بود، سوال بنده اینه که تو بحث تعمیرات درب ضد سرقت که شما رائه میدید برای تعویض رویه تعمیرکار تو محل این کار و انجام میدن یا باید درب به کارگاه انتقال داده شه؟ چون از نظر حریم خصوصی و امنیت دچار مشکل میشیم این سوال حیاتی رو دقیق پاسخ بدید،ممنون.

  1. با سلام و ممنون بابت طرح سوال عالی تون، در بیشتر مواقع تعویض رویه درب ضد سرقت در خود محل انجام می شود و جای نگرانی نیست.

 11. اقا ممنون بابت سایت خوبتون، خواهشا یه لیست قیمت از هزینه خدمات تعمیر درب ضد سرقت قرار بدید تا امثال من سردرگم نشم.

  1. باسلام؛ برای خدمات تعمیرات درب ضد سرقت لیست هزینه واحدی وجود نداره و متناسب با مشکلات و زمان مورد نیاز، یک قیمت کلی به مشتری اعلام میشه، که کاملا مناسب و خیلی پایین تر از شرکت های دیگه می باشد.

 12. برای تعمیر درب ضد سرقت قبل از رسیدن تعمیرکار باید اقدامی خاصی انجام بدیم؟

  1. سلام و عرض ادب خدمت اقای رسولی بزرگوار، ببینید این سوال خیلی کلی مطرح شده و برای شرایط مختلف متفاوته اما بهترین توصیه ای که می تونم بهتون کنم اینه که تا حد ممکن درب نباید حرکت زیادی کنه، تا تعمیرکار درب های ضد سرقت به محل برسه، برای مثال اگه لولا شکسته باشه به شدت اسیب پذیره و یا اگه رگلاژ درب دچار مشکل شده باشه ممکنه که ایرادات بیشتری رو به همراه داشته باشه.

 13. با سلام و تشکر از دقت در ارائه اطلاعات در حوزه تعمیر درب ضد سرقت؛،خواهشا جواب دقیق بدید که چرا درب ما هر بار لولا رو درست کردیم باز دچار ایراد شده؟دلیل خاصی داره.

  1. سلام و عرض ادب و تشکر بابت توجه ویژه به سایت ما، مهمترین فاکتور برای عملکرد صحیح لولا در درب های ضد سرقت در مرحله اول رگلاژ و تنظیم دقیق و در بحث بعدی آلیاژ و مقاومت خود لولا می باشد که به احتمال زیاد یکی از مواد ذکر شده در مورد شما به نحو احسن پیاده سازی نشده است.

 14. اقا خواهشا جواب بدید،ما درب ضد سرقت مون از پایین به شدت گیر میکنه راه حل چیه خیلی حیاتی و فوری

  1. اقای زمانی نژاد بزرگوار در مورد درب شما به احتمال زیاد مشکل نشست ساختمان و نیاز به رگلاژ و تعمیر است که پیشنهاد ما استفاده از واشرهای مخصوص تنظیم می باشد تا درب بالا کشیده شود.

 15. با سلام خدمت تیم هیراد؛ مدتی است که درب ضد سرقت ما نیاز به رگلاژ و تنظیم داره اما از طرفی از ترس اینکه ایرادی تو بخش های دیگه به وجود بیاد هنوز اقدامی برای تعمیرات نکردیم اگه ممکن باشه به ما اطمینان بیشتری بدید که درب ما کامل درست میشه و نگرانی خانواده مون بی جهته.

  1. سلام اقای زمان پور، با توجه به تجربه بالای تیم ما در رگلاژ درب ضد سرقت و اجرای تعمیرات انواع درب در چند دهه گذشته، این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که بدون کوچکترین ایرادی تمامی مشکلات به وجود امده رو برطرف کنیم، این موضوع شعار نیست و رضایت بالای مشتریان این ادعای ما رو تایید می کند.

 16. تشکر ویژه دارم از داشتن تیم منجسم و عالی تون و اگه امکانش باشه درخواست داشتم یه محتوای مجزا در مورد نحوه تعویض رویه درب ضد سرقت اماده و ارائه کنید

  1. ممنونم از لطفی که به ما دارید و این قول رو به همه مخاطبان سایت می رسانیم که مجموعه مقالات کامل و تحلیلی در حوزه تعمیر درب ضد سرقت و تعویض رویه و تمامی موارد ساختاری در تیم تولید محتوا اماده شده است و به زودی در بخش مقالات بارگذاری خواهد شد.

 17. خونه ما رو چند وقت پیش دزد زده بود البته نتونسته بود وارد منزل بشه اما به قفل و رویه اسیب زده یه اطلاعاتی از تعمیرات درب ضد سرقت و تعویض رویه و قفل به ما میدید.

  1. با سلام برای مسئله ای که برای شما پیش اومده، ما لنگه رو از چهارچوب خارج می کنیم و به مدت ۶ تا ۸ ساعت به کارگاه تعمیرات درب انتقال داده می شود و پس از اصلاح ساختار و تعویض رویه و قفل و موارد دیگر به محل برگردانده شده و بر روی فریم سوار می شود.

 18. سلام وقتتون بخیر ممنون از مطالب خوبتون درب منزل ما گیر کرده و به هیچ وجه باز نمیشود ایراد از قفل میتونه باشه یا خود درب؟

  1. باسلام در مورد درب شما سه علت ممکن است باعث گیر شود، مهمترین دلیل خارج شدن از رگلاژ است که لنگه و چهارچوب را درگیر می کند، ممکن است سیلندر قفل درب ضد سرقت گیر کرده باشد و در حالت بعدی ممکن است چهارچوب به دلیل نصب نادرست و مقاوم کاری ضعیف دچار افتادگی و خارج شدن از تعادل اولیه شود، برای تعمیر و رفع ایرادات با کارشناس ما تماس بگیرید.

 19. شما تعویض روکش درب ضد سرقت در محل انجام میدید؟ اگه قراره به کارگاه ارجاع داده شه چند روز زمان میبره و با درب باز چیکار باید کرد؟

  1. با سلام اقای تهی، بله یکی از خدمات تخصصی ما تعویض روکش می باشد که باید به کارگاه انتقال داده شه و تعمیرکار یک درب یدک جای گذاری می کنه تا کار تعمیرات تموم شه.

 20. واقعا داشتن دانش تو هر حوزه ای نقشه را میشه، قفل درب ضد سرقت منزل ما دچار ایراد شده بود و به چندجا زنگ زدم کسی پاسخ درست نمی داد اما مطالعه این مطلب متوجه یراد شدم، تشکر

 21. با درود فراوان و تشکر از برنامه آموزشی کاربردی شما، بنده سوالی داشتم، درب ضد سرقت آپارتمان ما وقت قفل کردن زبانه های قفل کامل بیرون نمیاد این در حالتی ست که درب روی چهارچوب نیست و هنگامی که درب روی چهارچوب قرار میگیره اصلا قفل کار نمیکنه و عملا قفل کردن درب غیر ممکن می شود. لطفا راهنمایی کنید و بفرمایید در شهر جدید پردیس هم شعبه یا نمایندگی تعمیرات دارید؟ با سپاس

  1. بله جناب در سراسر تهران و کرج خدمات تعمیرات انواع درب ضد سرقت ایرانی و ترک و چینی انجام می شود با واحد فنی تماس بگیرید.

 22. سلام عرض ادب، خیلی مطلب خوبی بود اما ضعف شما در قرار ندادن لیست قیمت خدمات تونه که باید فکر اساسی براش کنید.

  1. سلام اقای جعفری حق با شماست اما به دلیل نوسان قیمت یراق الات و قفل و حتی روکش درب این امکان وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید