تعویض و نصب

چرا باید پنجره قدیمی خود را با پنجره upvc تعویض کنم؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین عواملی که موجب سلب اسایش و رفاه در دنیای ماشینی امروزی است، ورود صدا،گرما و سرما به داخل منزل می باشد که موجب عوامل مخرب بسیاری میشود و بهترین کار تعویض درب یا پنجره قدیمی خود با درب و پنجره upvc است که باعث میشود ایرادات ذکر شده کاملا برطرف شده و از مزایای بی نظیر درب و پنجره upvc بهره مند شوید.

ایا آب به داخل درب و پنجره دوجداره نفوذ میکنند؟

خیر،زیرا درب و پنجره upvc به گونه ای طراحی و ساخته میشوند که به هیچ عنوان امکان شاهد نفوذ اب به داخل نخواهید بود و در صورت بروز این مشکل نیز محفظه هایی در آن تعبيه مي شود كه در صورت نفوذ آب ( در هنگام شستشو ) ، آب از انتهاي درب يا پنجره تخليه شده و به داخل نفوذ نكند

تعویض درب و پنجره با تخریب و خرابی یا به اصطلاح عامیانه با بنایی همراه است؟

باید بگوییم که تعویض درب و پنجره قدیمی با upvc به راحت ترین حالت ممکن انجام میشود که در بخش تعویض کامل توضیح داده شده است.

در هنگام ساخت ساختمان چه زماني درب و پنجره هاي UPVC  و الومینیوم نصب می شوند؟

بر خلاف درب و پنجره هاي ديگر ، درب و پنجره هاي UPVC به لحاظ آنكه احتياج به عمليات ساختماني ندارند مي توان در آخرين مرحله ساخت پيش از رنگ كردن ديوارها و يا نصب كاغذ ديواري نصب گردند. فقط در هنگام ساخت بايد يك قاب فلزي در ديوارها تعبيه گردد تا درب و پنجره هاي UPVC بوسيله پيچهاي مخصوص و فوم مخصوص به آن اتصال گردد

انجام، نصب و تعویض هر پروژه چقدر زمان میبرد؟

به لحاظ آنكه توليد درب و پنجره UPVC كاملاً مكانيزه بوده و با ماشين آلات پيشرفته انجام مي گيرد ، توليد آنها نسبت به درب و پنجره هاي آهني ، آلومينيمي و چوبي سريعتر است. نصب درب و پنجره هاي UPVC نيز احتياج به عمليات بنايي نداشته و با پيچهاي مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم مخصوص درزگيري و عايق مي شود. به همين دليل عمليات نصب نيز بسيار سريع است. به طور مثال براي يك ساختمان ۵ واحدي با تعداد درب و پنجره هاي استاندارد ، كل پروژه از شروع توليد تا نصب نهايي ۱۴ روز كاري مي باشد كه شامل ۱۱ روز توليد در كارگاه و ۳ روز نصب در محل پروژه مي باشد.

همچنین در پروژه های بازسازی در یک طبقه واحد مسکونی زمان تعویض و جایگزینی پنجره ها در یک روز کاری صورت میگیرد.

هزینه تعویض درب و پنجره قدیمی چگونه محاسبه میشود؟

به طور کلی در عملیات تعویض علاوه بر هزینه های مربوط به ساخت ، هزینه فرزكاري ، جوشكاري و تعويض پنجره ها بعد از بازديد از كار محاسبه ميگردد .

قیمت یراق آلات و پروفیل بر چه اساسی محاسبه میشود ؟

قیمت یراق آلات درب و پنجره های  upvc و الومینیوم بر حسب تعداد بازشوها موجود  پنجره ها و درب های یو پی وی سی و الومینیومی محاسبه میشود . هر قدر تعداد باز شو ها در یک پنجره بیشتر باشد یراق آلات بیشتری مصرف شده و قیمت پنجره بیشتر میشود همچنین تعداد باز شو ها در یک پنجره به ابعاد آن پنچره و نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی بستگی دارد.

پروفیل های بازسازی به چه صورت نصب میشوند؟

استفاده از پروفیل های بازسازی در پنجره های آهنی و قدیمی نیاز به تخریب نداشته و به راحتی روی فرم پنجره آهنی و یا الومینیومی سوار شده و نمای پنجره را تحت پوشش میگیرد

پنجره های upvc به راحتی عایق شده و به سهولت در زمان کوتاه نصب و آماده استفاده میشوند

نحوه محاسبه قيمت هر پروژه چگونه است ؟

تمامي محاسبات از قبيل قيمت ساخت درب و  پنجره upvc و الومینیوم، ليست برش پروفيل ، ليست برش شيشه ، ليست يراق آلات و … با نرم افزار مخصوص توسط كامپيوتر به طور كاملاً دقيق انجام مي شود.

ایا تمام قطعات درب و پنجره  upvc و الومینیوم قابل تعمیر هستند؟

بله،تمامی قطعات درب و پنجره دوجداره قابل تعمیر و تعویض هستند، فقط باید دقت کنید که این کار را باید به یک فرد متخصص بسپارید تا از ایرادات بعدی آن جلوگیری کنید.