تیم کاری هیراد در زمینه تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت و همچنین تعویض قفل و مغزی درب های ضد سرقت فعالیت داشته و خدماتی را در این زمینه در سراسر تهران و کرج و شهرستان های حومه ارائه می کند.

برای رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت و مشاوره در هر لحظه از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

یکی از بزرگترین دغدغه های امروزه زندگی شهری وجود امنیت و حریم خصوصی و نحوه ایجاد یک محیط امن برای ارامش بیشتر می باشد که افراد برای برطرف کردن نگرانی های خود حاضر به استفاده از ابزارهای مختلف هستند.

درب ضدسرقت نیز یکی از مواردی است که به شدت در صنعت ساختمان سازی رونق داشته و روز به روز روند رو به رشدی را تجربه می کند، زیرا امنیت بالا و همچنین زیبایی ظاهری باعث شده تا به یک امر حیاتی تبدیل شود.

این نوع درب ها پس از مدتی استفاده و بنا به دلایل متعددی دچار مشکلاتی میشوند که نیاز به تعمیر درب ضد سرقت احساس میشود و چون درب های ضد سرقت دارای پیچیدگی های منحصر به فردی هستند،تعمیر و رگلاژ ان نیاز به تخصص داشته و افراد با تجربه با ابزار مخصوص این کار را انجام می دهند.

تعمیرات درب ضد سرقت

ایراداتی که ممکن است برای درب ضد سرقت ایجاد شود:

 • از کار افتادن قفل درب ضد سرقت
 • ایجاد ایراد در یراق الات درب ضد سرقت
 • خراب شدن و شکستن لولای درب
 • خراب شدن و از کار افتادن مغزی درب ضد سرقت
 • ایجاد گیر و خارج شدن از رگلاژ درب ضد سرقت و مشکل در بسته شدن ان
 • خرابی چشمی درب ضد سرقت که نیاز به تعویض دارد
 • پایین امدن کارایی دستگیره درب ضد سرقت و یا از کار افتادن ان

تیم کاری ما با  تولیدی های صاحب نام همکاری داشته و این تضمین را به شما می دهیم که کار تعمیرات درب ضد سرقت با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت و ضمانت انجام  پذیرد.

اموزش تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت

لازم به ذکر است که تمامی درب های ضد سرقت در انواع مختلف توسط افراد متخصص ما تعمیر و رگلاژ می گردد.

خدمات تعمیر درب ضد سرقت که توسط تیم کاری ما انجام میشود:

 • تعویض و تعمیر قفل درب های ضد سرقت با بهترین قفل های موجود در بازار با قیمت مناسب
 • تعمیر و تعویض مغزی درب ضد سرقت
 • تعویض و تعمیر چشمی و دستگیره درب های ضد سرقت
 • رگلاژ درب ضد سرقت به گونه ای که تا مدت طولانی بدون هیچ ایرادی مورد استفاده قرار گیرد.
 • اضافه کردن لولا در صورت لزوم و همچنین تعویض لولای شکسته و یا نا کار امد.
 • تعویض و یا تعمیر یراق درب ضد سرقت
 • تعویض توپی درب ضد سرقت
 • رفع صدای درب ضد سرقت

درب هایی که تحت عنوان ضد سرقت در ایران ساخته و عرضه میشوند اگر با استاندارهای موجود و همچنین به کارگیری درست اجزای ان تولید شوند از لحاظ امنیتی در بالاترین سطح بوده و می توانید با خیال راحت ساختمان خود را ایمن نگه دارید.

تعمیر درب ضد سرقت تهران و کرج

نحوه تعمیر و تعویض قفل درب ضد سرقت

قفل هایی که در درب ضدسرقت به کار می روند دارای ساختار و مهندسی خاصی بوده اما این قفل ها در انواع مختلف موجود می باشند که این تفاوت ساختار در قیمت ان تاثیر گذار است و در زمان تعمیرات بنا به خواسته مشتری قفل درب ضد سرقت از تولیدی خریداری شده و برای تعویض به محل برده میشود.

در بحث تعویض قفل در ضد سرقت مهمترین بخش خارج کردن قفل خراب است که باید با احتیاط انجام شود تا اسیبی به بخش های مختلف وارد نشود و ایرادات بیشتر بعدی را به وجود نیاورد.

بعد از خارج کردن قفل درب با استفاده از پیچ بند نوبت به رگلاژ یراق می رسد و پس از ان قفل جدید جای گذاری شده و پیچ میشود.

یکی از مهمترین عواملی که سبب میشود تا تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت در اسرع وقت انجام شود بحث کارایی ان است زیرا این نوع درب ها به گونه ساختاردهی شده اند که در صورت از کار افتادن قفل و یا مغزی درب در بحث امنیتی دچار مشکل میشود.

قیمت تعمیر درب ضدسرقت بر اساس نوع درب و همچنین نوع قفلی که مشتری انتخاب می کند متغیر است ، زیرا قیمت قفل درب ضد سرقت ترک با قیمت درب ضد سرقت چینی متفاوت است.

تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت

تمامی درب های ضد سرقت توسط تیم کاری ما تعمیر و رگلاژ می گردنند از جمله:

 • تعمیر درب ضد سرقت ترک
 • تعمیر درب ضد سرقت ایرانی
 • تعمیر درب ضد سرقت چینی

درب های ضدسرقت دارای ساختاری کاملا ایمن می باشند و امروزه شاهد روند رو به رشد این موضوع هستیم به گونه ای که درب های ضد سرقت از نظر هوشمندی در حال پیشرفت بوده و در اینده ای نزدیک با ورود فناوری های نوین به این صنعت همه چیز برای امنیت و اسایش صد در صدی ایجاد خواهد شد.

در بحث تعمیرات درب ضد سرقت نیز تیم کاری ما سعی کرده است که با این پیشرفت درب های ضد سرقت پیش رود تا بتواند نیازهای مربوط به این نوع دربها را در صورت بروز ایراد بر طرف کند.

بحث دیگری که در تعمیردرب ضدسرقت مطرح است ضمانت پس از تعمیرات است که این موضوع سبب میشود تا بعد از تعویض قفل ضدسرقت افراد مطمئن شوند که بهترین جنس با کارایی بالا بر روی درب هایشان نصب شده است و تا مدت طولانی از تعمیرات و تعویض بی نیاز خواهند بود.

در بحث رگلاژ درب ضد سرقت نیز که کار کاملا تخصصی می باشد و ابزار و تخصص لازمه کار است، انجام درست رگلاژ باعث میشود که در درب مورد نظر کارایی لازم را در مدت طولانی داشته باشید.

تعمیر قفل درب ضد سرقت

نحوه تعویض مغزی قفل درب ضدسرقت

برای توضیح این بخش اجازه دهید ابتدا با مغزی درب های ضد سرقت اشنا شویم، به طور کلی در قفل درب ضد سرقت دو مغزی به کار می رود که بخش بالا را شببند و بخش پایینی را با مغزی ساده معرفی می کنند.

برای تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت  در قسمت شببند، ابتدا پیچ ها را باز کرده و پوکی همراه با کاسه رزت را خارج می کنیم سپس رزت را از قسمت پشت درب ضد سرقت خارج کرده و به قسمت مغزی قفل می رسیم.

پس از خارج کردن رزت ، پیچ مغزی که بر روی قفل ضدسرقت وصل شده است را باز کرده و مغزی قفل ضدسرقت را خارج میکنیم.

باید دقت کنید که در قسمت شببند ، مغزی از داخل خارج می شود پس برای تعویض مغزی درب ، ابتدا کاسه و پوکی را در داخل قفل ضدسرقت انداخته و پس از انداختن رزت پیچ ها را می بندیم ، برای قرار گیری دقیق مغزی باید دقت لازم صورت گیرد.

در مغزی پایین نیز عملیات تعویض به شکل بالا انجام میشود و تنها تفاوت ان این است که در تعویض مغزی قفل بالا ، کاسه و پوکی باهم بسته میشد اما در مغزی پایین ، کاسه به تنهایی و رزت با پوکی از پشت بسته میشود.

با توجه به نکاتی که در این بخش ذکر کردیم باید دقت کنید که تعویض قفل درب ضدسرقت و تعویض مغزی قفل ضدسرقت نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد.

رگلاژ درب ضد سرقت تهران و کرج

تعویض قفل درب ضد سرقت کاله ترکیه

به جرات می توان گفت که درب ضدسرقت ضامن امنیت منازل و ساختمان ها می باشد و کیفیت و ساختار قفل درب ضد سرقت برای تحقق این هدف امری الزامی و منطقی است.
در بین قفل های مختلفی که بر روی درب های ضد سرقت نصب می شوند چند نمونه در شاخص های بالایی قرار دارند که قفل درب ضد سرقت کاله یکی از ان هاست که در رتبه های بالای این شاخص بندی جای گرفته است و دلیل این امر به کارگیری الیاژ و مواد مستحکم و مغزی ماندگار با کارکرد عالی می باشد.
مهمترین فاکتور برای تعیین کیفیت قفل درب ضد سرقت بحث امنیت و ساختار ان است زیرا مقاومت بالا و نحوه عملکرد قفل باعث می شود تا سارقان و افراد بیگانه نتوانند به ساختمان نفوذ کنند.
در بحث تعویض قفل درب ضد سرقت نکاتی را به طور دقیق ذکر کردیم اما دقت کنید که نوع قفلی که قرار است بر روی درب ضد سرقت اجرایی یا تعویض شود دارای کیفیت مطلوبی باشد.
بدون شک پیشنهاد تیم کاری ما قفل درب ضد سرقت کاله است زیرا استانداردهای لازم را کسب کرده است.
تعویض قفل درب ضد سرقت معمولی با قفل های کاله سبب می شود تا مدت طولانی از تعمیرات درب ضد سرقت بی نیاز شوید و با خیالی اسوده منزل خود را ترک کرده و دغدغه ذهنی در این زمینه نداشته باشید.
زمانی که افراد برای تعویض قفل درب ضدسرقت و تعمیرات درب های ضد سرقت با ما تماس می گیرند این اطمینان را به ان ها می دهیم که قفلی که قرار است بر روی درب ضد سرقت نصب شود اصل بوده و بالاترین کیفیت را دارا می باشد زیرا ما معتقدیم که خدمات برتر درکنار تخصص و تعهد لازمه پیشرفت در هر حرفه و رضایت مشتری بالاتر از هر منفعتی است.

قفل درب ضد سرقت

تعویض قفل درب ضد سرقت داف ترکیه

قفل درب ضد سرقت داف نیز در بین قفل های مطرح قرار دارد و در تولیدی های درب ضدسرقت مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر کیفیت و ساختار همتراز قفل کاله است و تنها در جزئیات و مغزی قفل تفاوت دارند و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی شده است و ظاهری شبیه به قفل های کاله دارد ولی از نظر ایمنی و الیاژ به کار رفته و نوع مغزی مورد تایید بوده و استانداردها و شاخص های لازم را دارا می باشد و نحوه تعویض قفل درب ضد سرقت در این مورد تفاوتی با قفل های دیگر ندارد.
نحوه تعویض مغزی قفل ضد سرقت در کاله و داف نیاز به شناخت دقیق و کامل قفل دارد و افراد عادی نمی توانند این کار را انجام دهند زیرا هسته مرکزی قفل ضدسرقت، مغزی ان است.

تعویض قفل درب ضد سرقت

اشنایی با انواع قفل های درب ضد سرقت کاله

درب های ضدسرقت علاوه بر ایمنی که ایجاد می کنند دارای ظاهر زیبایی هستند که پاسخگوی تمامی سلایق می باشند.

در درب های ضدسرقت از ورقه ی کاملا فلزی برای افزایش امنیت استفاده میشود و با قرار گرفتن پشم سنگ در بین ورقه فلزی یک عایق حرارتی و صوتی برای درب ضدسرقت ایجاد میشود.

در تولید درب ضد سرقت موارد متعددی رعایت میشود و از ورق های mdf و روکش چوب طبیعی مانند گردو و زیتون و .. در ان استفاده میشود و زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می کند.

اما به جرات می توان گفت که مهمترین بخش درب ضدسرقت بخش قفل ان است که درای ساختار مهندسی ایده ال از نظر ایمنی می باشد که میخواهیم در این بخش انواع قفل های کاله را معرفی کنیم:

قفل درب ضدسرقت (MULTI)

در این قفل از ۱۲ زبانه متحرکه ۳ مرحله ای از جلو و یک زبانه متحرک در قسمت بالای قفل مرکزی و یک قفل مخفی از داخل و ۶ عدد زبانه ثابت از قسمت پشت و سمت لولا استفاده شده است که در حالت کلی این نوع قفل درب ضدسرقت دارای امنیت بالایی نسبت به قفل های دیگر است.

لازم به ذکر است که تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت مولتی به مراتب سخت تر از موارد دیگر است.

قفل درب ضدسرقت (HOOK)

این قفل درب ضدسرقت دارای ۲ قفل مجزای ۳ مرحله ای از قسمت جلو و یک قفل مخفی از داخل و ۶ عدد زبانه ثابت از پشت و سمت لولا می باشد.

قفل درب ضدسرقت (MONO)

قفل های درب ضد سر قت مونو از نظر ایمنی درمقایسه با دو قفل دیگردر  سطح پایین تری قرار دارند، درب های ضد سرقتی که از این نوع قفل در ان ها ستفاده شده است از قسمت جلو دارای ۲ قفل مجزای ۳ مرحله ای با مجموع ۶ زبانه و یک زبانه قفل مخفی و ۶ زبانه ثابت در قسمت پشت و سمت لولا می باشند.

پس به این ترتیب قفل درب ضدسرقت مولتی با دارا بودن ۲۰ زبانه در سطح بالاتری از نظر ایمنی قرار دارد.

در بحث تعویض قفل درب ضدسرقت نیز این امر وجود دارد که کارفرما چه نوع قفلی را در نظر دارد و تعمیرکار پس از جویای درخواست مشتری اقدام به خرید از شرکت طرف قراداد کرده سپس اقدام به تعویض قفل درب ضد سرقت میکند.

باید دقت کنید که تمامی درب های ضد سرقت در انواع مختلف دارای چهارچوب خاص خود بوده که در هنگام نصب در محل مورد نظر کار گذاشته میشود و سپس درب ضدسرقت در ان نصب میگردد.

رگلاژ درب ضد سرقت

سوالات متداول تعمیرات درب ضد سرقت

 • ایا مغزی قفل درب ضد سرقت قابل تعویض است؟

قفل و مغزی درب ضد سرقت تفاوت چندانی با درب معمولی ندارد و تنها تفاوت ان در تعداد زبانه های ان است که همین امر موجب شده است تا مغزی قفل درب ضد سرقت همانند درب های معمولی قابل تعویض و تعمیر باشد.

در توضیح نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت این نکته وجود دارد که این کار کاملا تخصصی بوده و باید توسط افراد خبره انجام شود.

 • ایا مغزی درب ضد سرقت در مقابل اسید مقاومت کافی را دارد؟

باید عرض کنیم که این نوع مغزی درب ضد سرقت دارای قیمت بالایی است و در بازار موجود می باشد ، اما دقت کنید که مغزی قفل ضد سرقتی که در انواع درب ها استفاده میشود این خاصیت را ندارد.

 • تفاوت اصلی بین درب های ضد سرقت و درب معمولی چیست ؟

علاوه بر قفلی که در درب های ضد سرقت نصب میشود و درب های ضد سرقت را از معمولی متمایز کرده است، وجود کلاف فلزی دور لنگه و شبکه فلزی داخلی ان است که اهرم کردن درب ها را پایین می اورد.

نکته ای که قابل ذکر است این که بیشتر سرقتی که از منازل انجام می شود به وسیله اهرم کردن درب صورت میگیرد که درب های ضد سرقت با ساختار و قفلی که دارند امنیت منازل را بسیار بالا می برند.

در پایان توصیه تیم کاری ما استفاده از قفل های درب ضد سرقت با کیفیت است تا امنیت کامل را برای منازل و ساختمان ها ایجاد کنید و به این موضوع توجه کنید که تعمیر قفل درب ضدسرقت و تعویض مغزی ان در صورت ایراد ممکن بوده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

رگلاژ درب ضد سرقت در تهران

تنظیم و رگلاژ درب های ضدسرقت

در این بخش نکاتی را در مورد نحوه رگلاژ درب ضد سرقت و رفع صدای ایجاد شده در هنگام باز و بسته کردن و یا ورود و خروج صدا از درب های ضد سرقت بررسی کرده و قسمت های مهمی که در این زمینه دخیل هستند را به صورت کلی ذکر می کنیم.
یکی از ایراداتی که ممکن است برای درب ضد سرقت ایجاد شود خارج شدن از رگلاژ است که کل عملکرد درب را تحت شعاع قرار می دهد و در هنگام باز و بسته کردن دچار اختلال و گیر می شود.
برای حل این مشکل دانستن ساختار دربهای ضد سرقت امری ضروری است و تجربه و تخصص در کنارهم می تواند رگلاژ درب ضدسرقت را ممکن کند.
لولای درب های ضد سرقت دارای ویژگی های منحصر به فرد و مقاوت بالایی است و نقش اصلی را در تنظیم درب ضدسرقت ایفا می کند و در صورت ایراد در این بخش میزان کارایی پایین امده و عملا درب ضد سرقت از کار می افتد.
بخش های دیگر نیز در رگلاژ درب ضدسرقت نقش دارند و تعمیرکار درب ضدسرقت پس از بررسی اقدام به تنظیم و تعمیر می کند.
رفع صدای درب ضد سرقت نیز با رگلاژ امکان پذیر است و پس از تنظیم دقیق و کامل تمامی قطعات این مشکل نیز بر طرف شده و می توانید با خیال راحت از تمامی امکانات و مزایای این ابزار کاربردی بهره مند شوید.

رفع صدای درب ضد سرقت

ابزاری که برای تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت نیاز است

تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت از جمله مواردی است که بدون دارا بودن دانش فنی و ابزار لازم نمی توان ان را اجرا کرد و یا به نتیجه مناسب و قابل قبول رسید ، به همین منظور توضیحات مختصری در این مورد ذکر می کنیم.

یکی از اساسی ترین و مهمترین ابزار تعمیرکار در این حوزه کاری ، دستگاه جوشکاری است که برای جا به جایی لولاها مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی نیز برای جوش زدن بخش های درب ضد سرقت که دچار شکستگی یا ایراد شده است استفاده می شود.

ابزار پر کاربرد بعدی چکش و میله اهنی در ابعاد ۵۰ سانتی متر است که برای بالا کشیدن درب و یا ایجاد ضربه در بخش هایی از درب ضدسرقت که دچار تو رفتگی شده است استفاده می شود و نقش اهرم و ضربه کمکی را ایفا می کنند.

برای بازکردن و تعویض قفل ضد سرقت از اچار و پیچ گوشتی مخصوص و لوازم جانبی دیگر که یک جعبه ابزار کامل را شامل می شود استفاده می شود که در شرایط های مختلف تعمیرکار به کار می گیرد.

در بحث تعمیر روکش درب ضد سرقت نیز تعمیرکار تیم کاری هیراد دارای تخصص کافی می باشد و در صورت نیاز برای انجام این مورد نیز اقدام خواهد کرد.

تعمیر قفل درب ضد سرقت

چهارچوب درب ضد سرقت نیز در صورت ضربه در حین بستن و فشار ناشی از عدم رگلاژ ممکن است دچار اسیب های جزئی و کلی شود که با توجه به دانش فنی نیروی کار می توان این مورد را نیز بر طرف کرد.

با توجه به اینکه افرادی که برای رگلاژ درب ضد سرقت به محل اعزام می شوند سال ها در تولید های مطرح و شرکت های خدمات پس از فروش در این حوزه فعالیت داشته اند ، هر گونه مشکلی که برای دربهای شما ایجاد شده باشد با ضمانت تعمیر می شود و این نوید را به همشهری های عزیز تهران و کرج می دهیم که تیم کاری ما معتبرترین و بهترین مرکز تخصصی تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت در سطح وسیع می باشد.

یکی از نکاتی که لازم است به ان اشاره کنیم بحث عدم توجه افراد به موضوع رفع ایرادهای درب است که در گذر زمان اسیب های جبران ناپذیری را ایجاد می کند که موجب می شود تا به جای تعمیرات مجبور تعویض کامل درب ضد سرقت شوید که این مسئله هزینه های زیادی را به خانوار وارد می کند.

بسیاری از مردم تصور می کنند که باید برخی مشکلات و ایرادها را تحمل کرد و به شرکت ها و تیم های کاری خدماتی اعتماد نکرد و هزینه ای برای بر طرف کردن نیاز پرداخت نکرد، زیرا این باور را دارند که این موارد ارزش هزینه کردن را ندارند در حالی که وارد شدن سرما در فصل زمستان و عبور صدا به خارج از منزل و گیر در باز و بسته شدن و مشکلات دیگری که ایجاد می شود تنها با رگلاژ درب ضدسرقت بر طرف می شود و اسایش و ارامش را برای شما به ارمغان می اورد.

تعمیر درب ضد سرقت

ایا رگلاژ درب ضد سرقت در انواع ان ممکن است

از جمله دیدگاه های مطرح در بین افراد عادی و تعمیرکاران این زمینه ، این است که ایا تعمیر و رگلاژ درب ضدسرقت در انواع ترک ، چینی و ایرانی امکان پذیر است و چه تفاوت هایی در این امر وجود دارد.

این یک سوال مبهم نیست زیرا هر وسیله و ابزار ساخت دست بشر یک راه حل برای رفع مشکل در ان اندیشیده شده است و تنها تجربه و تخصص است که موجب می شود تا درصد بالایی از این ایرادات برطرف شود و در بحث دربهای ضد سرقت نیز این موضوع مشهود است و بدون شک تمامی دربهایی که به این شکل ساخته شده اند و از نظر امنیتی در سطح بالایی قرار دارند ، قابل تعمیر و رگلاژ می باشند.

تنها تفاوت در روش کار است که در رگلاژ درب های ضد سرقت چینی کار از ظرافت بیشتری برخوردار است که در نوع ترک ان این موضوع به سمت تخصصی بودن سوق داده می شود و در جنس ایرانی بحث نتیجه کار به متعلقات و بخش های مختلف به دلیل مراحل ساختی که داشته است ، بستگی دارد.

اکثر ایرادات در کدام قسمت های درب ضد سرقت رخ می دهد

ما معتقدیم که حساس ترین و اسیب پذیرترین بخش درب ضدسرقت بدون شک بخش قفل ان است که در صورت اگاهی کم و استفاده نادرست می تواند در مدت کوتاهی خراب شود و حتی نیاز به تعوض مغزی درب ، احساس شود که تشخیص این قضیه با متخصص و تعمیرکار می باشد.

پس از قفل می توان از لولاها و یراق الات ، همچنین رویه و چهارچوب و … ان نام برد که هر یک می تواند در اثر ضربه و گذر زمان و نصب نادرست دچار اسیب شود.

اما نکته جالب توجه این است که تمامی بخش ها به گونه ای تعبیه و مهندسی شده اند که قابل تعویض و تعمیر می باشند و با رگلاژ اصولی می توان از استفاده طولانی مدت درب ضد سرقت بهره برد.

طول عمر این نوع دربها تا ۳۰ سال تخمین زده شده است اما کارشناسان حوزه ساختمان معتقدند که عوامل زیادی برای ماندگاری ان وجود دارد و از استانداردسازی در هنگام ساخت تا نحوه نصب و کارکرد صحیح می تواند در این امر دخیل باشد.

رگلاژ درب های ضد سرقت

نحوه روغن کاری درب ضد سرقت و نقش ان در تعمیرات

روغن کاری درب ضد سرقت سوالی است که افراد زیادی در هنگام گرفتن مشاوره از تیم فنی ما سوال می کنند و این موضوع کنجکاوی زیادی را در ذهن انها ایجاد کرده است که به صورت کوتاه به این مسائل می پردازیم.

صدا دادن و کندی در عملکرد بخش هایی همچون لولا و یراق الات و دستگیره و … در واقع با ایجاد سایش و یا پاس زدن قطعات بر می گردد که باعث ایجاد صدای ناهنجار در قسمت هایی که متحرک هستند می گردد.

راه چاره برای این مشکلات دو روش است که یکی روغن کاری درب ضد سرقت و دیگری استفاده از تعمیر و رگلاژ است که برای هر دو کار می توانید با ما تماس بگیرید.

نحوه روغن کاری به این شکل است که پس از بررسی کارشناس فنی و مشخص شدن ایراد ، تعمیرکار اقدام به تزریق روغن به بخش های مورد نظر می کند که این عمل سبب روان شدن عملکرد و همچنین کاهش تنش ناشی از زنگ زدگی و یا کهنگی قطعات می شود.

جالب است بدانید که روغن کاری زیرمجموعه و از عملیات های اجرایی در تعمیر درب ضد سرقت است که توسط افراد ماهر شناسایی و انجام می شود.

چرا هنگام باز و بست ، درب ضد سرقت صدا می دهد

به راستی چه چیزی بالاتر از اسایش در زندگی است و بشر به خوبی درک کرده است که هر چه هزینه برای زندگی راحت تر کند باز هم کم است و این نیاز است که در حیات ادمی تمامی ندارد و انسان همواره برای ارامش بیشتر کوشیده و این موضوع در تمامی موارد غیر قابل انکار است.

هنگام استفاده از وسایل اطرافمان همواره با مواردی برخورد داشته ایم که موجب جنگ اعصاب شده است و در زندگی امروزه شهری به یک معضل تبدیل گردیده و چه بسا می توان اطمینان داد که هر مشکلی در جهان ماده راه حلی دارد که صدا دادن درب ضد سرقت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

خدمات تعمیرات ضد سرقت

در منازل و ساختمان ها پیش امده که در هنگام باز و بست درب های تحت عنوان ضد سرقت با صدای ناهنجار رو به رو شده اید و به دلیل عدم اگاهی کافی از شرایط و ساختار این نوع درب ها تنها با پذیرفتن این مشکل غیر قابل تحمل یک سازش غیر منطقی را برای خود و افراد ساختمان ایجاده کرده اید که شاید باورتان نشود که تنها با رگلاژ درب ضد سرقت و تنطیم اصولی ان قابل حل است.

اری در زندگی ما بسیاری از مشکلات تنها با اطلاعات دقیق راجب ان قابل حل بوده و تنها با صرف هزینه اندک می توان از شر بسیاری از معضلات سطحی خلاص شد ، و اگر بخواهیم در یک جمله خلاصه کنیم برای رفع هر گونه مشکل و ایراد در بخش ساختمان کافی است فقط کمی وقت گذاشته و تحقیق کنید تا متوجه شوید که تنها در حوزه کاری ما ، با تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت می توان از صدای کاملا ازارده خلاص شد.

در واقع به این صورت است که با تنظیم ارتفاع و رفع مشکلات در قسمت لولاها و ایجاد یک تنش و توازن مستقیم در قطعات چندگانه درب ضد سرقت عملیات رگلاژ صورت می پذیرد.

رگلاژ درب های ضد سرقت

نکته پایانی این سوال اینکه برای تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت علاوه بر تعمیرکار ماهر و حرفه ای و باتجربه ، یک جوشکار کاربلد نیز نیاز است تا در صورت احتیاج به افزودن و جا به جایی لولا به اکیپ فنی اضافه شده و وظیفه خود را انجام دهد.

برای تنظیم درب ها باید هماهنگی و فاصله بین لولاها در اولویت کاری تعمیرکار در هنگام رگلاژ قرار گیرد و به خوبی بداند که قطعات و قسمت های متنوعی که در ان تعبیه و پیاده سازی شده است در جهت یک هدف عملکردی حرکت کنند ، و جالب است بدانید که تمامی بخش ها از جمله لولاها از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

تعمیر درب ضد سرقت تهران

عایق صدا و حرارت درب ضد سرقت

زمانی که  متخصصان حوزه ساختمان تصمیم به ساخت و طراحی درب هایی گرفتن که امنیت منازل را بالا ببرد به فکر ایجاد یک لایه غیر قابل نفوذ گرفتند که با فیبر و پنل و لایه های ضد حریق ممکن بود.

عایق بودن درب ضد سرقت عنوانی است که قصد داریم خیلی کوتاه راجب ان صحبت کنیم و با تحلیل این بخش به فلسفه تعمیر روکش درب ضد سرقت و صداگیری و عایق بندی ان بپردازیم.

در تماس هایی که از سوی مشتریان عزیز با تیم فنی ما مطرح می شود از عایق نبودن درب های ضد سرقت خود گلایه می کنند و از ما تقاضای ارائه خدمات تعمیر و رگلاژ و رفع ایراد دارند.

پاسخ ما به تقاضای عایق بندی درب ضد سرقت ایجاد یک لایه پوششی در درون درب است که می تواند از جنس پشم سنگ باشد که در بیان ساده تر برای درک ساختار درب ضد سرقت می توانیم بگوییم که جنس لایه داخلی آنها معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش شده است.

جالب است بدانید که اگر درب های ضد سرقت قرار است در مکان های مرطوب یا مکان های صنعتی به کار برده شوند، پوشش لایه بیرونی باید ضد رطوبت و ضد اسید باشند و در بحث تعمیر درب ضد سرقت نیز این قابلیت وجود دارد که بعدها برای ایجاد عایق صدا و حرارت پشم سنگ به لایه درونی ان اضافه شود.

صداگیری و رگلاژ درب های ضد سرقت تهران

رگلاژ درب ضد سرقت نیز به لایه بیرونی و درونی وابسته است البته در ابتدای مطالب ذکر کردیم که تنظیم درب های ضد سرقت که تحت عنوان رگلاژ در بین متخصصان رایج است به کل ساختار بستگی دارد.

سخن پایانی اینکه برای عایق کردن صدا و حرارت و انرژی کافیست با ما تماس بگیرید.

تفاوت درب های ضد سرقت ترک و چینی و ایرانی در بحث تعمیرات و رگلاژ

چهار تفاوت عمده سه نوع درب ضد سرقتی که مد نظر است را بررسی می کنیم تا به نتایج موجهی برسیم.اولین تفاوت درب های ضد سرقت در چارچوب ان است به نحوی که چارچوب درب های ضد سرقت چینی ابزار نخورده و تخت است. اما در درب های ضد سرقت ترک این موضوع کاملا برعکس می باشد و چهار چوب درب های ضد سرقت ترک ابزار خورده هستند و زیبایی و جذابیت منحصر به فردی ایجاد کرده اند که باعث قیمت بیشتر نسبت به نوع چینی ان است.

فرق بعدی این نوع دربها ،  تفاوت در لولاهای ان است. لولاهای درب های ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است و کاملا دیده می شود اما لولاهای درب های ضد سرقت چینی پنهان است و نه از داخل و نه از بیرون قابل رویت نمی باشد و کار را برای تعمیرات و رگلاژ دشوارتر می کند.

تفاوت عمده بعدی را می توان در رویه این درب ها مشاهده کرد، به گونه ای که رویه درب ضد سرقت چین به صورت استیل با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد اما رویه درب های ضد سرقت ترک به دو دسته ام دی اف با روکش طبیعی چوب و یا MDF  با روکش پی وی سی تقسیم می شود.

تعویض قفل درب ضد سرقت

نکته جالب بعدی که در رگلاژ درب ضد سرقت تاثیر به سزایی دارد وزن دربهای ضد سرقت چینی است که بسیار سبکتر از جنس ترک ان است.

در بحث نصب نیز چین آسان تر و سریع تر نصب می شوند هر چند که نصب درب ضد سرقت ترک نیز بیشتر از دو ساعت زمانبر نخواهد بود، اما توجه کنید که بخش اصلی درب های تحت عنوان ضد سرقت با امنیت بالا را قفل ان ممکن می کند و بدون قفل های کاله داف مرغوب علنا بدون کارایی است و تفاوتی با دربهای چوبی معمولی ندارد.

نقش تعمیرات و رگلاژ درب ها پس از سرقت منازل

متاسفانه سرقت همواره در جوامع مختلف با فرهنگ و باورهای متنوع وجود داشته و ضربه های مالی و روحی زیادی را متوجه افراد منازل مورد تهاجم قرار گرفته ، می کند و راه های جبران ان نیز به اقدامات هوشمندانه بعدی بستگی دارد.

امنیت فاکتور اصلی نصب و استفاده درب ضد سرقت در ساختمان ها می باشد و قفل های چند زبانه با مکانیزم حرکتی کاملا مقاوم در اکثر درب ها تعبیه شده است و در صورت ایراد و نیاز به تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت قسمت های درگیر مورد بررسی قرار می گیرد.

تعمیرات درب ضد سرقت شبانه روزی

شاید جالب باشد که درب ضد سرقت ترک و حتی ایرانی و چینی ، حتی با تبر نیز غیر قابل نفوذ است و تنها در صورتی می توانند از ان عبور کنند که لولاها را شکسته و چهارچوب را خارج کنند و یا ضربه وارده بیش از حد تحمل درب باشد که واقعا کار هر کسی نیست و در تماس های متعددی که در طول هفته داریم گزارش می دهند که اسیب به در وارد شده اما دزدی صورت نگرفته است و قفل ضد سرقت به هیچ وجه شکننده نیست و ان هم به دلیل الیاژ مستحکم ان است.

تعمیر درب ضد سرقت تنها راه چاره برای بازگشت کارایی است و در صورت اهرم کردن دزدان از تنظیم خارج شده و باید رگلاژ درب های ضد سرقت بر روی ان اعمال شود که تعمیرکار و فنی کار در صورت صلاح دید می تواند هر قسمتی که نیاز است را تعمیر کند و اگر کارساز نبود باید نهایت ۵ ساعت از طول روز را درب را از جای خود جدا کرده و در کارگاه با دستگاه های مخصوص ان را به حالت عادی بازگرداند.

حال چرا رگلاژ و تعمیرات درب ضد سرقت در کرج و تهران باید کمتر از پنج ساعت زمان ببرد ، کاملا واضح است که درب ورودی رکن اصلی امنیت و اسایش ساختمان است پس نباید زمان طولانی خراب باشد و به سرعت باید تعمیر ان انجام شود.

نقش نشست ساختمان در رگلاژ درب ضد سرقت

زمانی که خاک زیر پی ساختمان و فونداسیون ان ضیف باشد و یا در گذر زمان و به دلیل اب های فاضلابی و زیر زمینی موجب فرو نشست ساختمان گردد موجب ایجاد تغییراتی در ساختار کلی خانه شده و رگلاژ درب ضد سرقت را نیز دچار ایراد می کند.

در هنگام بررسی میدانی زمین برای ساخت ، نزدیک ۵ سانتی متر در ایده ال ترین حالت ممکن نشست را در نظر می گیرند که همین مقدار نیز در گذر زمان رگلاژ درب ضد سرقت را مختل می کند.

از اصلی ترین دلایل این عامل می توان از عدم ازمایش خاک ، بتن ریزی غیر اصولی ،اشتباه در خاک برداری ، اب های فاضلاب و زیر زمینی ، عدم کنترل تراز اب که همه این موارد موجب ایجاد هزینه تعمیرات درب ضد سرقت و نیاز به تنظیم و رگلاژ را به خانوار تحمیل می کند.

نشست ساختمان و رگلاژ درب ضد سرقت

در واقع در هنگام حضور تعمیرکار درب های ضد سرقت در محل با بررسی چهارچوب و جا به جایی در لولاها تشخیص داده می شود که برای رگلاژ و تعمیر ، از چه روشی استفاده شود که در بحث نشست ساختمان از اهرم کردن، جا به جایی لولاها ، افزودن واشر های لولا مخصوص رگلاژ و برش ضخیم در لنگه و در موارد متعددی نصب دوباره درب استفاده می شود.

در حالت کلی می توان ۷۰ درصد خارج شدن از رگلاژ درب های ضد سرقت در تهران و کرج را به نشست ساختمان ربط داد که حتی اگر مسقیم در این موضوع دخیل نباشد بدون شک تاثیر بالایی در گذر رمان دارد که می تواند حتی موجب شکستگی لولاها شود و در موارد سیستم قفل را از کار بی اندازد.

9 دیدگاه در “درب ضد سرقت

 1. خسته نباشید سوالی که ذهن بنده رو مشغول کرده اینه که تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت چقدر زمان میبره و از زمان تماس ما تا اعزام نیرو از سمت تیم شما چقدر باید منتظر بمونیم

  • باسلام و تشکر
   زمان لازم برای رگلاژ و تعمیرات درب ضد سرقت در تهران و کرج از زمان تماس تا اجرا و تحویل از سه تا هفت ساعت زمان میبرد که بستگی به موارد زیادی دارد که در یک مقاله به ان خواهیم پرداخت.

 2. با سلام وقتتون بخیر
  خیلی مطلب کاملی بود و اطلاعات بسیار مفیدی راجب تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت کسب کردم و کمک خوبی در تصمیم گیری نهایی مشتریان این خدمات ایفا می کند.اما سوال بسیار مهمی که باقی می ماند این است که چرا هزینه تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت ثابت نیست و هرکدام از شرکت های خدماتی که با آنها تماس گرفتیم هزینه های متفاوتی ارائه نمودند؟
  خواهشمندم به این سوال نیز پاسخ دهید.

  • باسلام خدمت اقای بردبار عزیز و کمال تشکر بابت طرح این سوال خیلی خوبتون، با توجه به اینکه امروزه گروه ها و شرکت های زیادی پا به عرصه ارائه خدمات مخصوصا در زمینه رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت در تهران و یا حتی کرج گذاشته اند خوب به مراتب برای جلب توجه مشتری اقدام به اعلام قیمت های غیر منطقی می کنند که از نظر تیم ما که سر آمد و معتبرترین مرکز ارائه خدمات تو این حوزه می باشد مورد تایید نیست و جالبه بدونید که ما از سال ۹۶ تا حالا هیچ گونه افزایش قیمتی نداشتیم که این موضوع برای رضایت مشتری بوده و منبع اصلی تعیین هزینه تعمیرات و رگلاژ درب های ضد سرقت اتحادیه و تولیدی های معتبر می باشد.

  • بدون شک درب های ضد سرقتی که دارای قفل های چندزبانه باشد و کاملا استاندارد ساخته شود از هر گونه نفوذی در امان خواهد بود اما دقت کنید که درب باید حتما با پارامترهای ضد سرقت ساخته شده باشد نه فقط یک اسم را یدک بکشد.

 3. خیلی جالب بود مطلب اخرتون واقعا نمیدونستم عامل اصلی خارج شدن از رگلاژ درب ضد سرقت میتونه مربوط به نشست ساختمان باشه…پس درب خونه ماام سر همین قضیه گیر داره از پایین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *