هدف اصلی تیم کاری ما برای قرار دادن مقالات مختلف در سایت ، افزایش اگاهی بازدیدکنندگان و همچنین رفع ابهامات متعددی است که در بحث درب و پنجره دوجداره وجود دارد.

در بخش های مختلف سایت در مورد مزایا و نحوه ساخت و نصب و همچنین تعمیرات درب و پنجره دوجداره upvc و الومینیوم صحبت کردیم و تا حدود زیادی نکات کلیدی مورد نیاز برای افزایش دانش شما عزیزان در این حیطه را بیان کردیم.

اما لازم دانستیم که مباحث را تخصصی تر بررسی کنیم و به طور کلی وارد جزئیات شویم و این موضوع کاملا در مقالات پایانی سایت مشخص است ، زیرا رسالت اصلی تیم کاری ما بعد از اگاهی ، ارائه خدمات در سطح تهران و کرج است و لازم است هر بخشی که در مورد درب و پنجره دوجداره ، درب ضد سرقت و توری پلیسه است را بررسی کنیم.

درب و پنجره دوجداره

زمانی که تصمیم به خرید درب و پنجره دوجداره چه از جنس یو پی وی سی و چه الومینیوم می کنید اولین نکته ای که در ذهن شما ایجاد می شود بحث مزایای این نوع درب و پنجره است که کاملا منطقی می باشد، درب و پنجره دوجداره اصلی ترین نقش را در بحث بهینه سازی انرژی ساختمان ها دارد و به علت ساختاری که دارد یک عایق صوتی و حرارتی بی نظیر را ایجاد می کند و طول عمر زیادی دارد و ضد اشتعال و حریق است و به اسانی قابل بازیافت بوده و در صورت ایراد قابل تعمیر و رگلاژ می باشد.

همچنین قابلیت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب که توسط پروفیل بازسازی انجام می شود از دیگر ویژگی درب و پنجره دوجداره upvc می باشد.

حال سوال اینجاست که اجزای کلیدی درب و پنجره دوجداره کدام است؟

پاسخ این سوال کمی دشوار است زیرا تمامی قطعات درب و پنجره دوجداره دارای اهمیت راهبردی هستند و در اصطلاح در صورت ایراد در هر یک ، درب و پنجره کارایی اصلی خود را از دست می دهند.

اما پروفیل ، یراق الات و شیشه دوجداره را می توان اجزای اصلی درب و پنجره دوجداره نام برد .